Trendy w zaproszeniach ślubnych 2022 - przegląd najnowszych propozycji producentów.

Ewelina
Styl życia
01.03.2022 13:34
Trendy w zaproszeniach ślubnych 2022 - przegląd najnowszych propozycji producentów.

Trendy w zaproszeniach ślubnych 2022 - przegląd najnowszych propozycji producentów. 

Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych dla młodej pary to nie lada wyzwanie, ponieważ są one zapowiedzią jakże pięknego wydarzenia — ceremonii ślubnej. Organizując ślub, należy wybrać motyw przewodni, np. glamour czy boho, a następnie wszystkie dekoracje dopasować do danego stylu — dotyczy to również papeterii ślubnej. Jakie zaproszenia ślubne w 2022 roku są najmodniejsze? Sprawdź!

Zaproszenia ślubne eleganckie — ponadczasowy design

Panna młoda ubrana w piękną kreację wysadzaną perełkami, kobiety ubrane w eleganckie suknie wieczorowe, panowie w dopracowanych garniturach, ceremonia w bogato przystrojonej sali -  czy tak właśnie wyobrażasz swoje wesele? Jeśli marzysz o weselu w stylu glamour, musisz wybrać właściwy design papeterii ślubnej, która idealnie zaprezentuje charakter imprezy i pozwoli gościom odpowiednio przygotować się do tego wydarzenia. 

Papeteria ślubna to nie tylko zaproszenia, ale również winietki na stół, księga gości i wiele innych specjalnie wydrukowanych na ten dzień elementów potrzebnych do prawidłowej organizacji wesela. Decydując się na motyw przewodni w stylu glamour, papeteria ślubna musi oddać w pełni jej charakter, dlatego najlepiej jest wybrać zaproszenia ślubne eleganckie. Modną propozycją w 2022 roku są zaproszenia ślubne czarno-złote, które można zakupić między innymi u polskiego producenta artMA: https://artma-zaproszenia.pl/tag-produktu/nowosci-2022/.

Zdjęcie Trendy w zaproszeniach ślubnych 2022 - przegląd najnowszych propozycji producentów #1

 

Czarno-granatowe zaproszenia ślubne glamour

Zaproszenie ślubne oryginalne — zaskocz swoich gości weselnych!

Producenci papeterii ślubnej starają się, by i w branży ślubnej zawitały ekologiczne rozwiązania. Jak już wyżej wspomniano, do papeterii zaliczają się nie tylko zaproszenia, ale wszelkiego rodzaju wydruki potrzebne do prawidłowej oprawy weselnej, między innymi menu, księga gości czy organizacja stołów. Może warto zdecydować się na zakup eko zaproszeń ślubnych i przysłużyć się naszemu środowisku? Ich design nie różni się niczym od klasycznej papeterii ślubnej, a jedynie wykonany jest na ekologicznym papierze. Na pewno docenią to ci z zaproszonych gości, dla których dobro naszej planety jest bardzo ważne. 

Nowatorskim pomysłem są zaproszenia ślubne ze zdjęciem przyszłych nowożeńców. Tak spersonalizowana papeteria na pewno mile zaskoczy zaproszonych weselników, a co ciekawe, nowożeńcy od początku do końca mają wpływ na ich design — od wyboru zdjęcia po kolor koperty. Oczywiście czcionka i tekst również mogą być spersonalizowane przez młodą parę, dzięki czemu ich zaproszenia będą wyjątkowe i piękne. Dodatkowo zdjęcie może zostać umieszczone na pierwszej lub ostatniej stronie, lub może być wydrukowane w środku zaproszenia. Taka forma zachęci zaproszonych gości do zostawienia sobie ich na pamiątkę. 

Zdjęcie Trendy w zaproszeniach ślubnych 2022 - przegląd najnowszych propozycji producentów #2

 

Zaproszenia ślubne 2022 - ze zdjęciem

Podsumowanie

Zaproszenia ślubne w stylu glamour, klasycznym, boho, a może spersonalizowany design? Para młoda ma ogromny wybór wśród dostępnych stylów i możliwości, jakie oferują producenci papeterii ślubnej. Nie tylko design jest istotny, ale również jakość ich wykonania. Może warto wybrać ekologiczny papier, który pozytywnie zaskoczy niejednego gościa? Tym bardziej, że eko zaproszenia ślubne są modne już od kilku sezonów i również w tym roku święcą prawdziwe tryumfy. Chcesz zaskoczyć swoich gości? Zaproszenia ślubne czarno-białe w klimacie glamour na pewno na długo pozostaną w ich pamięci. Najważniejsze jest jednak to, by papeteria ślubna pasowała do motywu przewodniego ceremonii ślubnej. 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną