Dla jakich znaków zodiaku 2022 rok nie będzie łatwy? Astrolodzy ostrzegają.

Katarzyna

Newsy

29.12.2021 17:18

Dla jakich znaków zodiaku 2022 rok nie będzie łatwy? Astrolodzy ostrzegają.

Nowy Rok 2022 to nowe możliwości i wyzwania. Dla których znaków zodiaku nie będzie on jednak szczęśliwy? Sprawdźcie!

Zdjęcie Dla jakich znaków zodiaku 2022 rok nie bezie udany? Astrolodzy odpowiadają! #1

Nowy rok 

Za chwile pożegnamy stary rok i powitamy nowy 2022. Każdy kolejny rok to nowe marzenia, wyzwania oraz zadania. Wiele osób uważa, że nowy rok to jak rozpoczęcie życia z czystym kontem. Dla jednych przyniesie on szczęście i radość, a dla innych jednak spore wyzwania oraz smutne sytuacje.

Przewidywania astrologów 

Astrolodzy przewidują, że dla pewnych znaków zodiaku przyszły rok wcale nie będzie łatwy, a życie postawi przed nimi spore wyzwania. W przyszłym roku będziemy mieli do czynienia z retrogradacją Merkurego. Zjawisko to w 2022 roku będzie działo się aż czterokrotnie i przyniesie zmiany w życiu każdego znaku zodiaku. Sprawdźcie, czy jesteście wśród znaków zodiaku, dla których nie jest przewidziane szczęście w przyszłym roku.

Waga

Zawirowania powstałe na skutek retrogradacji Merkurego najbardziej odczuje Waga i to w negatywnym tego słowa znaczeniu. Osoby spod znaku Wagi będą miały problemy z komunikacją się z innymi osobami. Powinny w przyszłym roku bacznie i uważnie dobierać słowa, ponieważ mogą być przez innych źle zinterpretowane. Może przez to dojść do nieporozumień i kłopotów, które mogą bezpowrotnie zniszczyć relacje z bliskimi.

Lew

Lew również nie będzie miał „łatwego życia” w przyszłym roku. Stanie się tak za sprawą zaćmienia słońca, które w 2022 roku będzie występowało aż 4 razy. Do zaćmienia dojdzie 30 kwietnia, 16 maja, 25 października i 8 listopada. To spowoduje, że osoby spod znaku Lwa będą odczuwały poczucie stania w miejscu i stagnacji. W swoim odczuciu ich życie się zatrzyma, co wywoła dyskomfort. To natomiast odbije się na ich życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zdjęcie Dla jakich znaków zodiaku 2022 rok nie bezie udany? Astrolodzy odpowiadają! #2

Wodnik

Rok 2022 nie będzie również łatwy dla Wodnika. Znak ten znany jest ze swojego zaparcia i parcia do celu, jednak zaćmienie Słońca również i na ten znak wpłynie negatywnie i wywoła uczucie stagnacji. Ta bezsilność spowoduje, że Wodnik może być emocjonalny, a nawet agresywny. Przyszły rok będzie dla Wodnika, więc testem cierpliwości i opanowania.