Brak pary na wesele? Tinder pomoże ci ją znaleźć!

Katarzyna

Newsy

03.11.2021 21:28

Brak pary na wesele? Tinder pomoże ci ją znaleźć!

Na wesele zazwyczaj wybieramy się w parach. A co jeśli takowej nie mamy? Tinder nam pomoże!

Zdjęcie Brak pary na wesele? Tinder pomoże ci ją znaleźć! #1

Zabawa i tańce 

Wesele to impreza, gdzie tańcom i zabawom nie ma końca. W związku z tym posiadanie pary na weselu jest ważne, gdzie większość bawi się we dwoje. Brak posiadania partnera lub partnerki na uroczystości ślubnej może więc stanowić problem. Na pomoc „samotnym” gościom idzie Tinder, który dodaje kolejną funkcję w swojej aplikacji.

Para na wesele 

Niektórym nie przeszkadza, że na wesele idą sami i wcale nie potrzebują drugiej osoby, aby dobrze się bawić. Chętnie biorą udział w zabawach, a do tańca proszą inne partnerki czy partnerów. Większość osób nie wyobraża sobie jednak pójścia na wesele bez pary, dlatego, jeśli nie mają partnera, to zazwyczaj odmawiaj wzięcia udziału w tej imprezie.

Presja ze strony rodziny 

Samotne osoby odczuwają również na sobie presję ze strony rodziny i bliskich. Często jest tak, że singiel lub singielka, który nie ma z kim iść, pod naporem nacisków rodziny muszą szukać sobie partnera na tę rodzinną uroczystość. Nie jest to zadanie łatwe, ponieważ trudno jest świetnie się bawić z osobą, którą ledwo się poznało.

Aplikacje randkowe 

Jednym z rozwiązań tego problemu jest poszukanie partnera weselnego poprzez aplikację randkową. Niektóre osoby od razu zaznaczają, że nie szukają miłości, tylko chcą się dobrze pobawić na weselu, jako osoba towarzysząca. Takich profili jest jednak mało, a ciężko jest wyczytać to z samego profilu, bez konkretnego opisu. Tinder wprowadził więc nową opcję, która ma pomóc w poszukiwaniu partnera.

Nowa funkcja na Tinderze

Tinder chce pomóc w poszukiwaniu pary na wesele poprzez wprowadzenie nowej funkcji. Nazywa się ona „Plus One” i jest dedykowana osobom, które poszukują drugiej połówki na wesela czy inne uroczystości. Na swoim profilu dana osoba może zaznaczyć, że chętnie będzie czyjąś osobą towarzyszącą. Ta nowa opcja jest dostępna w sekcji Explore i działa już od zeszłego miesiąca. Zaznaczenie tej opcji na swoim profilu daje jasny sygnał, że szukamy pary na wesele lub chętnie sami nią zostaniemy. Jak na razie opcja ta jest dostępna dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, jednak w miarę rozwoju i zainteresowania tą opcją, będzie ona dostępna również w innych krajach.

Zdjęcie Brak pary na wesele? Tinder pomoże ci ją znaleźć! #2

Bony na wesele 

Co ciekawe Tinder podjął również współpracę z firmą WeddingWire, która zajmuje się pomocą w organizacji uroczystości ślubnych. 100 pierwszych użytkowników, którzy zaznaczą opcję „Plus One” na swoim profilu, otrzyma bon pieniężny na pokrycie kosztów związanych z organizacją wesela. Bon ten opiewa na wysokość 460 dolarów i można go wydać na opłacenie prezentów dla rodziców czy transport i nocleg dla gości.