Plastry na odciski usuwają pryszcze? Nowy hit czy kit?

Patrycja

Uroda

21.07.2021 14:51

Plastry na odciski usuwają pryszcze? Nowy hit czy kit?

Plastry na odciski poradzą sobie nie tylko z bolesnymi nagniotkami. Możesz wykorzystać je także do walki z niedoskonałościami skóry. Dowiedz się, w czym jeszcze Ci pomogą!

Jak działają plastry na odciski?

Plastry na odciski stosowane są do leczenia bolesnych nagniotków i pęcherzy na stopach. Wykorzystują technologię hydrokoloidową, dzięki czemu przynoszą ulgę w bólu i przyspieszają gojenie się ran.

Technologia hydrokoloidowa

Technologia hydrokoloidowa stosowana w plastrach to aktywny żel, który absorbuje wilgoć i wydzielinę ze skóry. Dzięki niej plastry działają ochronnie, przyspiesza gojenie się ran, przynoszą ulgę i łagodzą dyskomfort. Oprócz tego plastry są wodoodporne, doskonale dopasowują się do skóry, przy czym pozwalają jej oddychać oraz chronią ja przed bakteriami i zanieczyszczeniami.

Zdjęcie Plastry na odciski usuwają pryszcze? Nowy hit czy kit? #1

Plastry na odciski usuwają pryszcze!

Tego typu plastry świetnie radzą sobie z pęcherzami, otarciami, skaleczeniami, drobnymi rankami, a także niedoskonałościami skóry. Pomogą Ci w walce z trądzikiem i wypryskami!

Najszybszy sposób na pryszcze

Przed Tobą randka lub ważne wyjście, a na Twojej twarzy pojawiły się wypryski? Nie załamuj się! Teraz możesz poradzić sobie z nimi natychmiastowo. Wykorzystaj do tego celu plastry na odciski!

Zdjęcie Plastry na odciski usuwają pryszcze? Nowy hit czy kit? #2

Jak to zrobić?

Kup w aptece lub drogerii plastry na odciski firmy Compeed, Scholl, Viscoplast, Salvequick. Ich cena wynosi od 10 do 20 zł za opakowanie.

Teraz wystarczy, że potniesz je nożyczkami na malutkie kwadraciki lub za pomocą dziurkacza, wytniesz z nich kółka. Następnie przyklej plaster na zmienione miejsce na skórze i pozostaw na kilka godzin, a najlepiej na całą noc.

Jak to działa?

Aktywne składniki zawarte w plastrze zmniejszą stan zapalny i przyspieszą gojenie się rany. Nawilżą skórę, a dzięki zawartości kwasu salicylowego poradzą sobie z niedoskonałościami. Kwas salicylowy ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, oczyszcza zaskórniki, zmniejsza wydzielanie sebum i zapobiega świeceniu się skóry. Wykazuje działanie lecznicze i stosowany jest w preparatach na trądzik. Plastry nad odciski mogą być szybką alternatywą dla podbramkowych sytuacji. Pozwolą Ci skutecznie poradzić sobie z nieestetycznymi pryszczami.