Modne sukienki na wiosnę - te modele warto mieć w szafie!

Agnieszka
Newsy
12.02.2021 16:04
Modne sukienki na wiosnę - te modele warto mieć w szafie!

 Za oknem wciąż zima, tym razem bardziej intensywna i mroźna niż te, do których przywykliśmy w ostatnich latach. Były nie tylko niskie temperatury, ale też i duże ilości śniegu - stosunkowo rzadko widok w ostatnich czasach. Od wielu z nas wymagało to znacznego odświeżenia garderoby, nieprzygotowanej na tego typu warunki atmosferyczne po kilku latach łagodnych zim o umiarkowanych temperaturach. Zima jednak stopniowo się kończy i choć zostało jeszcze trochę czasu, warto zacząć już myśleć o tym, jak modnie ubrać się wiosną.

Wiosenna moda ma wiele twarzy

Wybór jest bardzo szeroki - wiosna to najbardziej uniwersalna pod względem garderoby pora roku, podczas której niekiedy wciąż adekwatny będzie zimowy płaszcz, a z drugiej będą też momenty, kiedy zupełnie wystarczającym okryciem okaże się t-shirt. Daje to dużą swobodę w dobieraniu ciuchów, ale też stanowi spore wyzwanie - nasza szafa musi być gotowa na wszystko. Szczególnie że moda szybko się zmienia - twoja ulubiona sukienka z zeszłego sezonu dziś może okazać się przestarzała, niemodna i niezgodna z obecnymi trendami. 

Odzież damska jest na tego typu zmiany zdecydowanie bardziej podatna niż męska. Mężczyźni wydają się żyć poza trendami, często po prostu nie przykładając szczególnie dużej uwagi do tego, jakie ciuchy ubierają. W stosunku do kobiet społeczeństwo ma jednak inne oczekiwania, wpływ magazynów modowych mówiących jak się ubierać, a jak nie, ma na nie znacznie większy wpływ. Przyjrzyjmy się niektórym z obecnie modnych trendów, które bez wątpienia królować będę również w czasie nadchodzącej wiosny. W poszukiwaniu najnowszych trendów warto zajrzeć na Avanti24.pl.

Co będzie modne tej wiosny?

Jeśli podczas ostatniego sezonu zaopatrzyłaś się w szeroki wybór sukienek - bez obaw! Prawdopodobnie nie czeka cię konieczność wymiany całej garderoby, a jedynie jej odświeżenie. Sukienki to ponadczasowy wybór podkreślający kobiecość. Te wiosenne powinny podkreślać lekkość, swobodę i delikatność, utrzymane być w zdecydowanie nieformalnym tonie. Większość pięknych wiosennych modeli możesz zamówić na zakupy.avanti24.pl!

Nie bój się bardziej odważnych i ekspresyjnych wzorów i połączeń kolorystycznych - pozwól po prostu, żeby ciuchy podkreśliły twoją interesującą i niebanalną osobowość. Już od dłuższego czasu niezwykle dużym uznaniem cieszą się sukienki w kwiaty - znajdujące się w ofercie niemal każdej kobiecej marki oraz domu mody. Kwieciste wzory stały się tak modne, że spopularyzowały się nawet pośród mężczyzn, gdzie coraz bardziej odchodzi się od klasycznej, zachowawczej i stereotypowo męskiej odzieży. Avanti24 również oferuje spory wybór kwiecistych motywów na każdą porę roku i dla każdego!

Głównie ta jedna myśl przyświeca współczesnym projektantom oraz dyrektorom kreatywnym - moda to forma ekspresji. Coś, czym można się bawić, dostosowywać do swojego własnego, indywidualnego gustu, oczekiwań i osobowości.

Jeans powraca na salony

Jeans jest oczywiście niezwykle popularnym materiałem - być może nawet najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym, a jego triumf trwa już od dziesiątek lat. Materiał ten często zarezerwowany jest jednak jedynie dla spodni lub koszul - pomimo tego, że doskonale wygląda również przy innych elementach garderoby. W ostatnim czasie na popularności zyskały sukienki jeansowe i spodziewamy się, że trend ten będzie się już tylko nasilał.

Ciężko ocenić, czy wejdą one do modowego kanonu już na stałe i będą się w asortymencie marek modowych co roku, czy może jest to tylko tymczasowy trend. Niezależnie od tego - na tę chwilę stanowią doskonały wybór i nadchodzącej wiosny niewątpliwie będą jednym z głównych hitów sezonu. Jeansowe sukienki dobrze jest łączyć z innymi materiałami, nadając swojej stylizacji interesujący i przyciągający uwagę kontrast.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną