15 pomysłów na Halloweenowe paznokcie!

15 pomysłów na  Halloweenowe paznokcie!

Halloween coraz chętniej jest obchodzone przez Polaków, a więc z dokładnością staramy się dobrać wyjątkowe przebranie. Detale stanowią bardzo ważny element. W tym również paznokcie. Jeśli zatem nie masz pomysłu na idealny manicure lub poszukujesz inspiracji, to zapoznaj się z hit pomysłami na halloweenowe paznokcie!

Tematyczne

1. TO

Filmowy klaun z horroru „TO” przyciągnął dużą uwagę miłośników filmów. Postać stała się jednym z pomysłów na halloweenową noc. Symboliczny balonik równie bardzo wymowny także podkreśla mroczny strój. Połączenie jasnych kolorów, na pierwszy rzut oka kojarzone z łagodnością i zabawą, w tym przypadku dodadzą nieco mocniejszej gęsiej skórki.

2. Krzyk

Ikoniczna filmowa postać, która od kilku lat jest pomysłem na halloweenowe stroje, tym razem może stać się pomysłem na paznokcie. Ciemne kolory zapewnią więcej grozy i tajemniczości dla całego stroju.

3. Harry Potter

Seria książek i filmów kojarzona jest przede wszystkim z głównym bohaterem. Przygody Harry’ego Pottera posiada jednak mroczne strony, które idealnie nadają się na halloweenową noc. Symbole lub zaklęcia, połączone z ciemnymi kolorami, z pewnością oddadzą magiczny i tajemniczy klimat.

4. Wampirze paznokcie

Wampiry stały się jednym z głównych pomysłów na halloweenowe przebranie. Potrzebne jest zatem dużo krwi! Jeszcze lepiej, kiedy jest jak najbardziej zbliżona do tej prawdziwej. Paznokcie z motywem krwi idealnie podkreślają sens stroju, szczególnie jeśli wzór jest w formie 3D.

5. Piątek 13

Kolejny ikoniczny film z gatunku horrorów. Paznokcie z tym motywem mogą stać się polem do zabawy oraz kreatywności. Propozycją jest czarny kolor oraz biała maska, która jest łatwa do wykonania. Oznacza to, że każdy może wykonać ten motyw samodzielnie w domu.

Klimatyczne

6. Pająki i pajęczyny

Nie ma halloween bez podstawowych elementów! Pająki, pajęczyny, kości oraz robaki w połączeniu z ciemnymi kolorami doskonale oddają klimat mrocznej i pełnej grozy nocy. Dodatek brokatu pozwala nam na więcej kreatywności oraz nadaje elegancji.

7. Mroczna noc

Księżyc, nietoperze oraz ciemny las również stanowią główne symbole tej nocy. Można zatem oddać ten klimat poprzez swoje paznokcie. Szczególnie jeśli nasz strój jest silnie powiązany z tymi elementami.

8. Halloweenowe dynie

Kolejny symbol halloween, którego nie może zabraknąć! Dynie są proste do wykonania oraz pozwalają na kreatywność. Można je wykonać w bardziej przyjazny lub mroczny sposób. Drobne diamenciki mogą natomiast dodać nieco więcej błysku i elegancji.

9. Cmentarz

Motyw cmentarzy bardzo często przewija się w filmach grozy, szczególnie w tych starszych. Jest to idealna okazja, aby wykorzystać ten symbol na paznokciach. Zjawy oraz kruki wraz z ciemnymi i matowymi kolorami doskonale oddadzą atmosferę halloween.

10. Neon

Paznokcie w takim stylu dają dużą swobodę pod kątem kreatywności. Można wykorzystać wiele motywów, które kojarzą się z halloween. Czaszki, krew lub różne postacie z filmów przy takim stylu z pewnością będą się wyróżniać.

Po halloween

11. Matowa czerń

Kolor ten będzie pasował do każdego wybranego halloweenowego stroju. Dodatek w postaci księżyca doda mroczniejszej atmosfery. Sam styl natomiast można nosić jeszcze długo po halloween!

12. Duszek

Jest to styl łagodny, przyjacielski, ale również oddający atmosferę halloween. Idealnie wygląda na każdym kształcie i długości paznokci. Jeśli zatem szukasz czegoś delikatnego, co nie będzie rzucało się w oczy, to jest to idealny styl dla ciebie!

13. Czarny kot

Ciemna zieleń oraz czerń doskonale pasują do mrocznego halloween. Czarny kot dla ozdoby będzie pasował do stroju czarownic. Po nocy pełnej gęsiej skórki ten styl paznokci można nosić jeszcze przez bardzo długi czas.

14. Mgła lub dym

Elegancja, tajemniczość i mroczny klimat. Taki pomysł paznokci z pewnością nie musi zniknąć zaraz po halloween. Czarne lub szare wzory w postaci mgły, lub dymu zdecydowanie będą nadawały się do podkreślenia każdego stroju.

15. Wąż

Wzór ten daje bardzo dużo możliwości pod kątem kolorów oraz stylu. Na potrzeby halloween mogą to być czarne paznokcie oraz wąż w stylu 3D, który z pewnością zwróci na siebie uwagę.

Emila

true

Polecane