Te pary znaków zodiaku działają na siebie jak magnez!

Agnieszka

Związki

26.09.2019 17:34

Te pary znaków zodiaku działają na siebie jak magnez!

Znaki zodiaku mają swoje lustrzane odbicia! Tworzą 6 par, które w niesamowity sposób na siebie oddziałują. Z jednej strony przyciągają się jak magnez, ale z drugiej strony podczas ich konfliktów aż wióry lecą. Poznaj swój lustrzany znak zodiaku.

Zdjęcie Te pary znaków zodiaku działają na siebie jak magnez! #1

Barak i Waga

Baran jest z Marana natomiast Waga z Wenus. To sprawia, że w ich związku jest niesamowicie dużo namiętności ale i szalonych awantur. Są dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Pomimo tego, że bardzo się od siebie różnią, starają się szukać kompromisu. Dzięki temu uczą się od siebie nawzajem każdego dnia.

Byk i Skorpion

Te znaki zodiaku są dość zgodne. Mają podobne priorytety i cele. Liczy się dla nich przyjemność i dobra materialne. Zazwyczaj żyją chwilą i nie skupiają się za bardzo na konsekwencjach swoich czynów. Kiedy na horyzoncie pojawiają się problemy, skorpion się wycofuje, natomiast byk pokazuje na co go stać. 

Bliźnięta i Strzelec

Tę parę zdecydowanie więcej łączy niż dzieli. Oboje kochają poznawać świat to dowiadywać się wszystkiego na tematy, które ich interesują. Różnią się jednak pod względem upodobań do spędzania czasu. Strzelec jest zdecydowanie bardziej zamknięty. Lubi spędzać czas sam ze sobą. Bliźnięta natomiast kochają przebywać w towarzystwie innych osób. 

Zdjęcie Te pary znaków zodiaku działają na siebie jak magnez! #2

Rak i Koziorożec

Koziorożec jest człowiekiem, który nie usiedzi w miejscu. Bardzo liczy się dla niego kariera, a relacje z innym zdecydowanie spadają na dalszy plan. Rak natomiast jest bardzo rodzinny i emocjonalny. Jest jednak coś, co łączy ich niesamowicie. Mowa o potrzebie poczucia bezpieczeństwa i stabilności.

Lew i Wodnik

Oboje kochają być w centrum wydarzeń i zainteresowania. Jednak mimo wszystko różnią się od siebie w wielu kwestiach. Związek tych znaków zodiaku jest dla obojga korzystny - kompromisy pomogą im podejmować świetne decyzje, a odmienne sposoby działania pozwolą im uczyć się od siebie nawzajem. 

Panna i Ryby

Oba znaki zodiaku są bardzo pomocne. Czasem nawet chcą pomagać innym na siłę. Panna robi to za pomocą czynów. Ryby natomiast wspierają innych słowem. Bez względu na różnicę działa, cel jest wspólny.