Te sygnały świadczą o tym, że Wasz związek nie przetrwa

Te sygnały świadczą o tym, że Wasz związek nie przetrwa

Jesteście w związku, ale wasze drogi zaczynają się rozchodzić? Przestaliście się dogadywać i coraz częściej się kłócicie? Zastanawiasz się, czy warto dalej angażować się w tę relację, czy lepiej ją zakończyć? Przedstawiamy sygnały, które świadczą o tym, że Wasz związek nie przetrwa.

Zdjęcie Te sygnały świadczą o tym, że Wasz związek nie przetrwa #1

Nie dogadujecie się

Od jakiegoś czasu nie potraficie się ze sobą dogadać i porozumieć. Nieistotne, błahe sprawy, przeradzają się w kłótnie i awantury. Na co dzień, ciężko się z nim komunikować. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości. Masz wrażenie, że całkiem przestało mu zależeć na Tobie i Waszej relacji.

Zdjęcie Te sygnały świadczą o tym, że Wasz związek nie przetrwa #2

Nie jesteś przy nim sobą

Czujesz, że nie możesz być przy nim do końca sobą. Obawiasz się krytyki lub wyśmiania, nie potrafisz się całkiem otworzyć, zachowywać naturalnie i swobodnie. Czujesz, że on Cię nie akceptuje i wiele rzeczy mu przeszkadza. Obawiasz się jego opinii i zdania, przez to wciąż jesteś spięta, czujna i udajesz przy nim kogoś innego.

Zdjęcie Te sygnały świadczą o tym, że Wasz związek nie przetrwa #3

Nie ufasz mu

Masz problem z tym, żeby w pełni zaufać partnerowi, być może wcześniej był z Tobą nieszczery i coś zataił, a Ty wciąż się boisz, że sytuacja się powtórzy. Czujesz ciągłą potrzebę sprawdzania go i kontrolowania. Jesteś nieufna, podejrzliwa i zasypujesz go oskarżeniami. To oznaka głębszych problemów w relacji. Jeśli chcesz by związek przetrwał, najlepszym wyjściem będzie szczera rozmowa lub udanie się na terapię dla par.

Zdjęcie Te sygnały świadczą o tym, że Wasz związek nie przetrwa #4

Ciągle się kłócicie

Kłótnie i sprzeczki zdarzają się w każdym związki. Jednak, gdy wasze nieporozumienia eskalują i zamieniają się w karczemne awantury, to znak, że zaszły za daleko. Obrażanie się, przeklinanie, krzyki, wypominanie dawnych żali, wytykanie wad, to sygnały, że w związku źle się dzieje.

Zdjęcie Te sygnały świadczą o tym, że Wasz związek nie przetrwa #5

Wasze wartości się nie pokrywają

Choć mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, to zauważasz, że różnicie się w podstawowych wartościach i kwestiach światopoglądowych. Religia, polityka, życie rodzinne, finanse, czy czas wolny. Na każdy temat macie inne zdanie i wyznajecie różne wartości. Niestety niektóre sprawy mogą być przez to nie do pogodzenia, tak jak chęć założenia rodziny, czy posiadania dzieci.

Patrycja

Polecane