Wyjeżdżasz? Pamiętaj, aby zatkać korkiem wannę lub brodzik!

Wyjeżdżasz? Pamiętaj, aby zatkać korkiem wannę lub brodzik!

Tegoroczne wakacje będą inne, ponieważ przyćmi je trochę pandemia koronawirusa. Wirus z Wuhan sprawił, że nie wszystkie kierunki wycieczek są obecnie dostępne.Zdjęcie Wyjeżdżasz? Pamiętaj, aby zatkać korkiem wannę lub brodzik! #1

Część osób zrezygnuje z wyjazdu w tym roku, ponieważ wiele osób straciło pracę i nie ma wystarczających oszczędności na ten cel. Inni natomiast wybiorą polskie strony lub inne niedalekie kierunki. Organizacja wycieczki nie jest łatwa i trzeba myśleć o wielu sprawach. Jednak przed wyjazdem warto pamiętać jeszcze o jednej rzeczy.

Dodatkowe zadanie

Zanim wybierzemy się na upragnione wakacje i wyjdziemy z domu, warto zrobić jeszcze jedną rzecz. Chodzi mianowicie, o to, aby przed wyjazdem na dłuższy czas zatkać korkiem wannę lub prysznic. Nikt z nas na pewno nie chce powrócić do mieszkania, w którym pachnie nieprzyjemnymi zapachami z kanalizacji.


Przykra niespodzianka

Obecnie używane syfony w armaturze są małe i raczej płytkie. To powoduje, że znajdująca się w nich woda szybko odparowuje, co niesie za sobą inne problemy. Brak wody w syfonie powoduje, że brzydkie zapachy, jakie znajdują się w kanalizacji, mogą się cofać i wydobywać się na nasze mieszkanie. Dlatego, jeśli nie chcemy mieć przykrej niespodzianki po powrocie z urlopu, warto przed wyjazdem zatkać korkiem odpływ wanny lub prysznica.

Katarzyna

Polecane