Kosmetyczne HITY z witaminą C! Które najlepiej wybrać?

Katarzyna
Uroda
09.06.2020 18:02
Kosmetyczne HITY  z witaminą C! Które najlepiej wybrać?

Kosmetyki z witaminą C są bardzo pożądane przez naszą cerę. Dzięki niej proces starzenia nie zachodzi tak szybko, a cera jest rozświetlona i odżywiona. Jeśli jeszcze nie masz kosmetyków z witaminą C w swojej kosmetyczce, to powinnaś przeczytać ten artykuł i wybrać jeden z naszych propozycji.

Zdjęcie Kosmetyki z witaminą C- które najlepiej wybrać? #1

Witamina C – jej właściwości

Witamina C jest bardzo często spotykana w kosmetykach pielęgnacyjnych. Znajduje się w kremach do twarzy, maseczkach czy ampułkach. Ma właściwości nawilżające, regenerujące oraz bardzo dobrze działa na przebarwienia.

Witamina C sprawia, że nasza cera staje się świetlista, rozjaśniona oraz wyrównuje się jej koloryt. Kosmetyki z witaminą C powinny być jednak dobierane indywidualnie do danego typu cery. Ich zaletą jest to, że można je stosować przez cały rok. Poniżej znajduje się lista kosmetyków, które zasługują na wyróżnienie znalezienia się w damskiej kosmetyczce.


iS Clinical Genexc Serum

Kosmetyk ten jest dedykowany dla skóry dojrzałej, ponieważ ma silne działanie regenerujące, a na skórze młodej będzie przeciwdziałał zmarszczkom. Krem ten świetnie nawilża oraz ma właściwości antyoksydacyjne. W jego składzie aż 20% to witamina C dlatego na skórę należy nakładać go w małych ilościach. Można go stosować na twarz oraz dekolt.

Zdjęcie Kosmetyki z witaminą C- które najlepiej wybrać? #2


Dermomedica 20% Vitamin C Serum

Krem ten również posiada 20% samej witaminą C w składzie, ale dodatkowo jest też wzbogacony o 0,5% stężeniu kwasu ferulowego, który bardzo dobrze regeneruje skórę mieszaną i naczyniową. Dzięki niemu skóra normalna będzie dobrze odżywiona oraz nawilżona. Jest też dobrym orężem w walce z przebarwieniami. Można go stosować przed opalaniem, należy jednak pamiętać, aby dodatkowo w ciągu dnia nakładać również filtr ochronny.

Zdjęcie Kosmetyki z witaminą C- które najlepiej wybrać? #3


Image Skincare Hydrating Repair Creme 20%

Krem ten ma bardzo mocne działanie regenerujące oraz wygładzające. Dedykowany jest dla skóry dojrzałej, normalnej oraz skłonnej do przebarwień. Bardzo dobrze działa też na trądzik różowaty. Krem ten ma 20% witaminy w swoim składzie, co sprawia, że skóra dostaje zastrzyku odżywienia, przez co dobrze się nawilża i regeneruje.

Zdjęcie Kosmetyki z witaminą C- które najlepiej wybrać? #4


Cell Fusion C Iontosom Vitamin Ampule

Cell Fusion C Iontosom Vitamin Ampule to idealne ampułki dla skóry pozbawionej blasku i witalności. Bardzo dobrze rozjaśnia zmęczoną skórę, regeneruje ją i nawilżają. Dzięki temu staje się ona pełna blasku oraz witalności. Ampułki są sprzedawane razem w zestawie z urządzeniem do jonoforezy, które potęguje działanie owego kosmetyku.

Zdjęcie Kosmetyki z witaminą C- które najlepiej wybrać? #5


Obagi Professional - C Serum 15%

Serum Obagi Professional - C Serum 15% może być stosowane przy każdym rodzaju skóry. Krem ten rozjaśnia cerę i łagodzi występujące stany zapalne. Bardzo dobrze radzi sobie również z przebarwieniami i wyrównuje koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna oraz napięta, przez co dochodzi do spłycenia zmarszczek. Zastosowany z kremami ochronnymi przed słońcem, potęguje ich działanie ochronne.

Zdjęcie Kosmetyki z witaminą C- które najlepiej wybrać? #6

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną