Co Cię najbardziej wkurza? To ma wiele wspólnego z Twoim znakiem zodiaku!

Patrycja
Horoskopy
09.03.2020 22:13
Co Cię najbardziej wkurza? To ma wiele wspólnego z Twoim znakiem zodiaku!

To, pod jaką gwiazdą się urodziliśmy, może mieć wpływ na naszą osobowość i cechy charakteru. Sprawdź, co najbardziej denerwuje osoby o poszczególnych znakach zodiaku!

Zdjęcie Co Cię najbardziej wkurza? To ma wiele wspólnego z Twoim znakiem zodiaku! #1

Baran

Bardzo bezpośredni, czasem pozbawiony taktu i niedelikatny. Nie dogaduje się z wrażliwymi osobami. Bywa niecierpliwy i agresywny, szybko wpada w złość- denerwują go flegmatycy. Jest bardzo ambitny, chce osiągnąć cel za wszelką cenę, więc jeśli staniesz mu na drodze, będzie bezwzględny.

Byk

Apatyczny i powolny, bardzo stabilny, nie lubi zmian. Jeśli przed tuż przed spotkaniem, odwołasz wasze plany, bardzo go to zdenerwuje. Jest uparty i lubi stawiać na swoim.

Bliźnięta

Złoszczą się na bliskie osoby, bywają zaborcze i agresywne. Roztargnione, mogą zapominać o wielu sprawach, po czym oskarżać innych o niedotrzymanie słowa. W życiu kierują się intuicją, a nie rozsądkiem- denerwują się, gdy inni mają praktyczne podejście do świata.

Rak

Stresuje się wieloma rzeczami i wyobraża sobie najgorsze scenariusze. Nie lubi zmian i nieprzewidzianych wydarzeń. Jest nerwowy i pełen obaw. Nie lubi być w centrum uwagi, jest nieśmiały i lękliwy. Jego nastrój często ulega zmianom, jest zależny od innych, gdy nie ma wsparcia, wpada w panikę.

Lew

Denerwują go osoby, które nie poddają się jego urokowi osobistemu. Jest próżny, zapatrzony w siebie i egoistyczny. Chce być podziwiany i kochany przez innych.

Panna

Nie potrafi współpracować z innymi, zrzuca na nich swoje obowiązki. Denerwuje ją bałagan, jest bardzo pedantyczna i uporządkowana. Drobiazgowa i krytyczna wobec ludzkich słabości.

Zdjęcie Co Cię najbardziej wkurza? To ma wiele wspólnego z Twoim znakiem zodiaku! #2

Waga

Nie potrafi podejmować decyzji, każdą sytuację dokładnie analizuje i roztrząsa. Nie proś ich o radę w ważnych kwestiach, to tylko wyprowadzi ją z równowagi. Unika odpowiedzialności i nie radzi sobie z konfliktami.

Skorpion

Niecierpliwy, szybko się irytuje. Lepiej się z nim nie kłócić- długo pamięta urazy, ciężko mu wybaczyć zniewagę, jest mściwy, w związkach może być zazdrosny, zaborczy i będzie pragnął zawładnąć swoim partnerem. Jeśli stracisz jego zaufanie, bardzo ciężko będzie je odbudować, potrzebuje dużo czasu aby się otworzyć.

Strzelec

Niczego z nim nie zaplanujesz, jest spontaniczny i nieprzewidywalny. Złości go, gdy inny planują najdrobniejsze szczegóły swojego życia, on sam nie potrafi tego zrobić! Jest przekonany o swojej racji i nieomylności, często się wymądrza- nie przekonasz go do zmiany zdania, gdy już coś postanowi.

Koziorożec

Bardzo wymagający wobec siebie i innych, wpada w złość, gdy inni nie spełniają jego oczekiwań. Ambitny, dąży do celu za wszelką cenę. Przestrzega zasad i reguł, nie rozumie dlaczego niektórzy tego nie robią.

Wodnik

Złości się, gdy musi przystosować się do otoczenia, ceni sobie wolność i niezależność. Często przekracza granicę, jeśli chcesz stworzyć z nim bliski związek- może Cię odtrącić, nie lubi zbytniego zaangażowania, często okazuje chłód emocjonalny.

Ryby

Nieprzewidywalne i szalone, denerwuje je, gdy rozwiązanie jakiegoś problemu zajmuje dużo czasu. Często działają zanim przemyślą sprawę, dodatkowo lubią zmieniać zdanie. Jeśli je obrazisz będą dramatyzować i stawiać się w roli ofiary, mogą być nadwrażliwe i nie radzą sobie z emocjami.

Zdjęcie Co Cię najbardziej wkurza? To ma wiele wspólnego z Twoim znakiem zodiaku! #3

Nasz charakter jest kształtowany przez znaki zodiaku, warto więc dowiedzieć się jakie są nasze silne i słabe punkty, aby lepiej zrozumieć siebie i stworzyć dobre relacje z innymi.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną