Znaki zodiaku, które mogą mieć problem z wiernością w związku!

Znaki zodiaku, które mogą mieć problem z wiernością w związku!

Zastanawiałaś się kiedyś, które znaki zodiaku mają największy problem z wiernością? W tym artykule znajdziesz odpowiedź. Pamiętaj jednak, że jeśli twój partner posiada znak zodiaku zdolny do zdrady, nie oznacza to, że jest niewierny.

Zdjęcie Znaki zodiaku,  które mogą mieć problem z wiernością w związku! #1

Byk

Byki lubią flirtować i są bardzo namiętne. Często poznają nowe osoby i nie mają oporów przed tym, żeby szybko się do nich zbliżyć. Jeśli jednak Byk jest w związku i darzy kogoś uczuciem – nie zdradzi. Osoby spod tego znaku, pomimo swojej namiętności, są wierne i lojalne. Sami nie zdradzają i nie wybaczają zdrady innym.

Bliźnięta

Bliźnięta zdradzają dość często. Szybko się nudzą i chcą ciągłych zmian. Kiedy uczucie nawet lekko przygaśnie, Bliźnięta robią skok w bok. Nie zawsze przy tym zastanawiając się, że mogą kogoś zranić.

Rak

Dla Raka bardzo ważna jest rodzina. Jak się zakochuje, to już na amen. Dlatego Raki zazwyczaj nie zdradzają i są bardzo lojalne.

Zdjęcie Znaki zodiaku,  które mogą mieć problem z wiernością w związku! #2

Lew

Lwy mają swój system wartości, którego kurczowo się trzymają, a który zdecydowanie wyklucza zdradę. Lwy są wierne i lojalne, ale znają swoją wartość. Dlatego prędzej odejdą, niż zdradzą.

Waga

Wagi są sympatyczne, towarzyskie i urocze. Doskonale odnajdują się w każdej sytuacji. Jednak wierność nie jest ich mocną stroną. Lubią flirtować i szybko ulegają swoim emocjom. Nie da się ich nie lubić. Są duszą towarzystwa.

Skorpion

Skorpiony z jednej strony bywają chorobliwie zazdrosne, z drugiej zaś sami często zdradzają. Jedno nie wyklucza u nich drugiego. Skorpiony często uważają, że im po prostu wolno. Nie są zbyt lojalne.

Strzelec

Strzelce są atrakcyjne i przyciągają innych jak magnez. Lubią flirtować, poznawać nowych ludzi i się im podobać. Jednak kiedy Strzelec jest w związku, przez myśl mu nie przejdzie skok w bok. Są lojalne, kochają mocno i trwają w związku.

Zdjęcie Znaki zodiaku,  które mogą mieć problem z wiernością w związku! #3

Koziorożec

Koziorożce nie lubią się rozstawać, szybko się przywiązują i jeśli już są z kimś w związku, to znaczy, że naprawdę kogoś kochają. Z tego względu Koziorożce zazwyczaj są lojalne i wierne.

Wodnik

Choć Wodnik lubi poflirtować z obcymi, zazwyczaj na krótkim flircie się kończy. Doskonale wiedzą, w którym miejscu postawić granice. Nigdy jej nie przekraczają. Są trochę nieobliczalne, jednak zawsze lojalne.

Ryby

Ryby są bardzo podatne na wpływy innych ludzi. Są również trochę oderwane od rzeczywistości – żyją raczej marzeniami. Ryby warto jednak trochę pilnować, ponieważ same czasami nie potrafią tego zrobić.

Agnieszka

true

Polecane