Worki pod oczami? Zastosuj tę poranną rutynę

Agnieszka

Uroda

31.01.2020 16:34

Worki pod oczami? Zastosuj tę poranną rutynę

Każdemu z nas zdarza się zarwać nockę i pójść późno spać . Na drugi dzień musimy wstać i zazwyczaj pojawiają nam się opuchnięcia pod oczami. Mogą być one również spowodowane problemami z krążeniem limfy, złą dietą lub nadmiarem wody w organizmie. Większość maskuje je dobrym kolektorem i kryjącym podkładem.

Zdjęcie Worki pod oczami? Zastosuj tę poranną rutynę #1

Dziś poznasz inne produkty, dzięki który pozbędziesz się tak zwanych puffy eyes. W poniższym artykule zostaną wymienione trzy produkty, które pomogą Ci w walce z opuchniętymi oczami.

Żelowe płatki na opuchnięcia pod oczami

Płatki te występują w formie gąbeczek, które są wypełnione żelem. Taki płatek należy położyć zaraz pod oczami. Aby zwiększyć uczycie chłodu można je wsadzić do lodówki na kilka minut. Chłodny płatek ukoi zmęczony naskórek, który przeistoczy się w magnetyczne spojrzenie. Dzięki nim odczujesz ogromny komfort. Produkty te są tak zaprojektowane, aby umieszczone pod oczami trzymały się dłuższy czas. Dzięki temu podczas kuracji możesz wykonywać inne poranne czynności.


Krem o działaniu chłodzącym

Zamiast ulubionego kremu pod oczy po zarwanej nocy zastąp go takim, który ma właściwości chłodzące. Taki krem pomoże ukoić, nawilżyć oraz odświeżyć skórę pod oczami. Chłodzący krem ochłodzi podrażnione miejsca oraz zachęci skórę do zmniejszania opuchlizny. Jeśli chcesz, aby krem został równomiernie rozłożony skorzystaj z naszej trzeciej propozycji.

Zdjęcie Worki pod oczami? Zastosuj tę poranną rutynę #2

Wałeczek

Wałeczek inaczej zwany rollerem ma dwie odmiany - kwarcowy lub jadeitowy. Urządzenie to znalazło już wielu zwolenników. Wałeczek sprawia, że odczujecie miły chłód, jest pomocny również przy rozprowadzaniu preparatów na skórze. Może również służyć jako masażer do twarzy. Dzięki swoim wypustkom poprawia wchłanianie substancji czynnych w głąb tkanki. Regularne używanie rollera usprawnia krążenie limfy i krwi.

Wszystkie trzy produktu stanowią niepokonane trio do walki z nieestetycznymi opuchnięciami pod oczami. Jeśli chcesz przywrócić sobie świeżość spojrzenia o poranku, powinnaś skorzystać z naszych propozycji.