Tort lodowy :) Super.

Ewelina
12.08.2013
Tort lodowy :) Super.

Przepis

Zmielić ciasteczka ( OREO lub podobne ) na jednolitą masę.

Wyłożyć okrągłą blaszkę do ciasta waflami oblanymi mleczną czekoladą ( Kit Kat lub podobne )

Nałożyć masę na spód blachy, i wypełnić lodami wg uznania. (np. pierwsza warstwa jagodowa, druga waniliowa).

Udekorować górę słodyczami ( np. M&M i OREO )

Gotowe :) Smacznego!

# lody # tort
Podobne artykuły

Lodowy torcik z wiśniami

Krzysztof 01.04.2014

Lodowy torcik

Krzysztof 19.09.2014

Pomysł na super tort

Ewelina 10.10.2013