Patryk Vega schudł 40 kg! Jak wygląda jego dieta? Pokazał ciekawe zdjęcie bez koszulki

Patryk Vega schudł 40 kg! Jak wygląda jego dieta? Pokazał ciekawe zdjęcie bez koszulki
22Maj

Patryk Vega to jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich lat. Jego filmy wzbudzają spore zainteresowanie, ale i kontrowersje. Większość z nas doskonale kojarzy, jak wygląda reżyser. A raczej wyglądał. Teraz już nic nie zostało z pulchnego mężczyzny.

Patryk Vega

Patryk Vega znany jest przede wszystkim z niekonwencjonalnego podejścia do robienia filmów. Znamy go przede wszystkim z filmu “PitBull”, “Botoks”, czy “Kobiety Mafii”. Niewiele osób jednak wie, że Vega zajmował się reżyserią “Pierwszej Miłości”, “Ciacho”, czy “Last Minute”.

Od 2010 roku Patryk jest też szczęśliwym mężem Katarzyny Słomińskiej. Ma również troje dzieci. Jedną córkę oraz dwóch synów bliźniaków.

Metamorfoza

Patryk Vega do niedawna zmagał się ze sporą nadwagą. Ta zdecydowanie przeszkadzała mu w życiu. Gdyby było inaczej, Vega nie zdecydowałby się być na diecie do końca życia - jak sam wyznał. Reżyser schudł około 40 kg, ale jak sam twierdzi, to jeszcze nie koniec. Doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że aby utrzymać wagę, będzie musiał bardzo ciężko trenować i być na diecie."Nie jest lekko. Dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40 kilogramów! Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10 kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświęcić, bo jest naprawdę super! Tak dobrze nie czułem się od 20 lat "– wyznał w grudniu 2018 w rozmowie z Plejadą.Poza niezwykłą metamorfozą sylwetki, uwagę zwracają również tatuaże. Patryk Vega nie kryje zamiłowania do ozdabiania swojego ciała. Właściwie niewiele zostało już pustego miejsca na jego ciele. Na szczęście w tych czasach, tatuaże kojarzą się zdecydowanie bardziej ze sztuką i stylem niż z pobytem w kryminale.

Trzymamy kciuki za Patryka Vegę, aby wyrwał w swoim postanowieniu i utrzymał swoją sylwetkę w tak dobrym stanie!

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja