Mąż Anny Przybylskiej zatrzymany! Podejrzany o naruszenie wolności seksualnej

Mąż Anny Przybylskiej zatrzymany! Podejrzany o naruszenie wolności seksualnej
16Kwi

Jarosław B. były piłkarz i reprezentant Polski został dziś (wtorek 16.04.2019) zatrzymany przez prokuraturę w Sopocie - poinformowało dzisiaj RMF. Chodzi o przestępstwo w kontekście naruszenia wolności seksualnej. Trwa przesłuchiwanie świadków.

Zdjęcie Mąż Anny Przybylskiej zatrzymany! Podejrzany o naruszenie wolności seksualnej #1
Źródło:http://prokuratura.gda.pl/?p=1192

Dwudziestolatka zawiadomiła prokuraturę

Na prokuraturę zgłosiła się dwudziestoletnia kobieta i zawiadomiła o popełnieniu przestępstwa. Jarosław B. został już zatrzymany. Prokuratura prawdopodobnie jest w posiadaniu nagrań z hotelu, w którym przebywali.

"Moja klientka jest w fatalnej kondycji psychicznej oraz fizycznej. Cały czas jest pod opieka osób bliskich i psychologa. Sąd w dniu wczorajszym przesłuchał pokrzywdzoną w obecności prokuratora i biegłego. Nie mam wiedzy, aby biegły miał zastrzeżenia do wiarygodności złożonych zeznań, jednak samo zatrzymanie sprawcy bezpośrednio po czynnościach, może sugerować jaka była jego opinia"- powiedział RMF FM adwokat Oskar Skibickim, pełnomocnik kobiety.

- Doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania - w rozmowie z "Faktem" powiedziała prokurator Grażyna Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku.


Jarosław B. był mężem Anny Przybylskiej, znanej aktorki, która zmarła w 2014 roku. Ma z nią trójkę dzieci. Były piłkarz grał między innymi w Lechii Gdańsk, Amice Wronki i Widzewie Łódź. Był też reprezentantem polskiej drużyny piłkarskiej.

Obecnie jest działaczem Lechii Gdańsk.

Jarosław B. rozegrał dziewięć spotkań w reprezentacji Polski. Po raz pierwszy dostał powołanie w 2003 roku od selekcjonera Pawła Janasa.Prokuratura jak na razie nie podaje większej ilości informacji, ze względu na dobro śledztwa. Oficjalnie wiadomo jednak, że były piłkarz jest zatrzymany i noc spędzi w izbie zatrzymań.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ