Zodiakalne Ryby – czego o nich nie wiesz?

Zodiakalne Ryby – czego o nich nie wiesz?
12Paź

Charakterystyczną cechą Ryb jest ich bezinteresowność. Są w stanie nieść pomoc, nie oczekując niczego w zamian. Nie zależy im na pochwałach i komplementach, wręcz ich to zawstydza. Robią to, co do nich należy i nie wtrącają się w życie innych.

Zdjęcie Zodiakalne Ryby – czego o nich nie wiesz? #1

Ryby to najdziwniejszy znak zodiaku. Może się wydawać, że są z innej planety, ponieważ zupełnie nie pasują do dzisiejszego świata. Żyją w świecie ideałów i własnych marzeń. Ich sposób bycia i fantazja sprawia, że ludzi trochę z nich drwią, jednak Ryb w ogóle to nie obchodzi. Żyją we własnym świecie.

Ambicje

Choć Ryby są marzycielami i bujają w obłokach, nie można odmówić im ambicji. Mają cele i chcą się rozwijać. Nie robią tego jednak za wszelką cenę i nie po to, aby ktoś ich podziwiał za osiągnięcia. Czasami Ryby są jednak zbyt skromne. Nie przyznają się, że są autorem najlepszego pomysłu, że coś nie udałoby się bez ich pomocy i że są w czymś po prostu najlepsi. Życie Ryb byłoby zdecydowanie fajniejsze, gdyby potrafiły otwarcie mówić o swoich zaletach.

Zdjęcie Zodiakalne Ryby – czego o nich nie wiesz? #2

Podejmowanie decyzji

Pomimo wielu zalet, jakie posiadają Ryby, jest również coś, co irytuje innych – niezdecydowanie. Ma to związek z tym, że nie chcą nikomu nic narzucać, ale również z tym, że panicznie boją się odpowiedzialności. Ich oderwanie od rzeczywistości również może sprawiać niektórym problem, szczególnie, kiedy faktycznie na Rybach ciąży odpowiedzialność, np. za rodzinę. Kiedy życie zaczyna ich przytłaczać, po prostu uciekają do swojego świata wyobraźni, zamiast stawić czoła rzeczywistości.

Jak widać, być Rybą to niełatwe zadanie. Jednak najbliżsi zawsze pomagają im obrać właściwy kierunek i podjąć właściwą decyzję.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja