Co zrobić, aby nie widzieć postów osoby, którą obserwujesz na Instagramie?

Co zrobić, aby nie widzieć postów osoby, którą obserwujesz na Instagramie?
13Sie

Pewnie wielu z was nie raz miało już dość postów danej osoby, które pojawiają się co chwilę, są mało interesujące i blokują tylko ciekawe dla was posty. Pierwsze co przychodzi na myśl, to zaprzestanie obserwowania takiego konta. Jednak jeśli jest to nasz znajomy i nie chcemy, aby się tłumaczyć z cofnięcia obserwowania, zazwyczaj po prostu męczymy się z jego postami.

Zdjęcie Co zrobić, aby nie widzieć postów osoby, którą obserwujesz na Instagramie? #1

Na szczęście, za pomocą prostego sposobu możesz wyciszyć dane konto. Będziesz wciąż je obserwować, jednak posty, które będą pojawiać się na InstaStories nie będą dla ciebie widocznie.

Instagram co chwilę wprowadza jakieś udogodnienia. Możemy robić ciekawe selfie, nakładać upiększające filtry, dodawać kilka wideo i zdjęć na InstaStories jednocześnie. Najnowsza aktualizacja dotyczy InstaStories i umożliwia wyciszenie użytkownika.

Opcja ta przydaje się również wtedy, kiedy nie chcemy wyświetlać czyjej relacji i musimy ostrożnie ją omijać. Teraz nie będzie to już konieczne.

Co należy zrobić?

Zdjęcie Co zrobić, aby nie widzieć postów osoby, którą obserwujesz na Instagramie? #2

Wystarczy, że naciśniesz na zdjęcie profilowe danej osoby i przytrzymasz je. Kiedy wyskoczą opcje wciśnij punkt „wycisz użytkownika”. Od tej pory relacje tej osoby nie będą dla ciebie wyświetlane.

Na tej samej zasadzie możemy również wyciszyć niechciane zdjęcia użytkowników, które pojawiają się na stronie głównej naszego Instagrama.

Zdjęcie Co zrobić, aby nie widzieć postów osoby, którą obserwujesz na Instagramie? #3

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ