Odpowiedzi na te 4 pytania określą twoją osobowość! Koncepcja Junga

Odpowiedzi na te 4 pytania określą twoją osobowość!  Koncepcja Junga

Wskaźnik Myers-Briggs to test, który jest rozszerzeniem koncepcji Junga. Kreatorki testu uważają, że ludzi można podzielić na 16 typów, jedynie na podstawie odpowiedzi na 4 pytania.

Pytanie 1:

Miałaś bardzo długi, ciężki i frustrujący tydzień. Jak więc zamierzasz spędzić weekend?

E – dzwonię do przyjaciół i pytam o ile plany. Może wybierzemy się do nowej restauracji.

I – relaksuje się w domu – serial, książka, długa kąpiel. Wyłączam telefon, aby nikt mi nie przeszkadzał.

Zdjęcie Odpowiedzi na te 4 pytania określą twoją osobowość!  Koncepcja Junga #1

Pytanie 2:

Który opis najbardziej pasuje do ciebie?

S – ważne są dla mnie fakty, żyje tym, co dzieje się tu i teraz, zwracam uwagę na szczegóły.

N – jestem marzycielem, fakty uważam za mało interesujące, kieruje się intuicją.

Pytanie 3:

Największy rywal twojego szefa chce cię zatrudnić. Proponuje większe wynagrodzenie i lepsze warunki, jednak masz wątpliwości, bo nie chcesz zostawić kolegów i oczekujesz właśnie na awans. Jaką podejmujesz decyzję?

F – podążam za tym, co podpowiada mi serce. Decyzję podejmę pod wpływem impulsu.

T – nie podejmuję pochopnych decyzji. Wszystko dokładnie przemyślę i zrobię listę za i przeciw.

Pytanie 4:

Za 2 godziny rozpoczyna się ślub twoich najlepszych przyjaciół. Czy wszystko masz przygotowane?

J – wszystko było gotowe już miesiąc przed ślubem, teraz dopinam wszystko na ostatni guzik.

P – jednym słowem: chaos. Lubię spontaniczność, bo gwarantuje najlepszą zabawę.

Zdjęcie Odpowiedzi na te 4 pytania określą twoją osobowość!  Koncepcja Junga #2


Wyniki testu

ESTJ – menadżer

Jesteś zorganizowana, praktyczna i trzeźwo patrzysz na świat. Jesteś komunikatywna, lubisz poznawać nowe osoby i okazujesz miłość bliskim. Chcesz, aby inni ludzie byli przekonani o słuszności twoich poglądów i decyzji.

ENTJ – lider

Lubisz ryzyko ponieważ motywuje cię ono do podejmowania nowych działań. Jesteś osobą pozytywną i doskonale znasz swoje mocne i słabe strony.

ESFJ – nauczyciel

Jesteś uprzejma, troskliwa i dobrze dogadujesz się z innymi. Jesteś bardzo niezależna i chętnie pomagasz innym oczekując w zamian tylko wsparcia emocjonalnego.

ESTP – zdobywca

Zrobisz prawie wszystko, aby osiągnąć cel. Nie lubisz kompromisów i zawsze trzymasz się określonego planu. Potrafisz obiektywnie ocenisz każdą sytuację.

ENFJ – mentor

Jesteś emocjonalną, dużo mówiącą osobą. Dostrzegasz emocje innych, a twoja empatia sprawia, że inni do ciebie lgną. Starasz się być gotowa na nadchodzące wydarzenia.

ENTP – wynalazca

Lubisz tworzyć coś wyjątkowego i nowatorskiego. Masz dużo ciekawych pomysłów i jesteś kreatywna. Lubisz zmieniać otoczenie i realizować swoje pomysły.

ESFP – polityk

Starasz się sprawiać pozory osoby prostolinijnej, jednak dobrze manipulujesz ludźmi. W życiu kierujesz się głównie własnym interesem. Zawsze oczekujesz szybkich wyników, bo brak ci cierpliwości.

ENFP – mistrz

Kochasz ludzi, jednak dobrze czujesz się również sam na sam ze sobą. Jesteś twórczą osobą, z bogatą wyobraźnią i inteligencją. W każdej sytuacji potrafisz się odnaleźć.

INFP – uzdrowiciel

Cenisz sobie własną wewnętrzną harmonię. Skupiasz się na swoim wnętrzu, jednak doskonale rozumiesz również innych. Potrafisz się dopasować do wszystkich sytuacji i czasami tracisz poczucie czasu.

ISFP – kompozytor

Potrafisz cieszyć się drobiazgami. Nie znosisz nudy i monotonii. Lubisz czuć się potrzebny i brać udział w rozwiązywaniu konfliktów. Jednocześnie akceptujesz świat takim, jakim jest i starasz się do wszystkiego podchodzić z uśmiechem.

INTP – architekt

Lubisz myśleć, jesteś filozofem. Cenisz spokój, komfort i minimalizm. Zmiany zazwyczaj wywołują u ciebie stres, a decyzje podejmujesz bardzo ostrożnie.

INFJ – doradca

Bardzo dobrze rozpoznajesz emocje i intencje innych ludzi. Potrafisz celnie określić mocne i słabe strony osób w twoim otoczeniu i dajesz dobre rady. Z tego względu często proszą cię o pomoc.

ISFJ – obrońca

Za bliskimi wskoczysz w ogień. Jesteś jednak nieufny w stosunku do obcych i bardzo wyczulony na fałsz.

ISTP – złota rączka

Masz umysł techniczny. Jesteś cierpliwa, szukasz konkretów i dopiero wtedy, na spokojnie podejmujesz decyzję. Jesteś otwartą osoba, która stara się unikać niekomfortowych sytuacji.

ISTJ – inspektor

Zawsze analizujesz wszystkie czynniki zanim podejmiesz decyzję. Jesteś odpowiedzialna i godna zaufania. Żyjesz tu i teraz, nie patrzysz w przeszłość ani przyszłość.

Agnieszka

true

Polecane