Psychotest: co wybór ulubionych butów zdradza na Twój temat?

Psychotest: co wybór ulubionych butów zdradza na Twój temat?

Każdy z nas jest zadowolony, kiedy nowa para butów bardzo do nas pasuje i czujemy się w nich dobrze. W niektórych czujemy się bardziej komfortowo, a więc to one zajmują najwięcej miejsca w szafce na buty. Uczucie komfortu jest również powiązane z naszą osobowością. Który więc rodzaj obuwia jest Twoim ulubionym?

Codzienne obuwie

Nie przejmujesz się tym, co ludzie mogą sobie pomyśleć. Robisz to, na co masz ochotę i co sprawia Ci przyjemność. Swoje opinie wygłaszasz bez obaw przed krytyką. Twoje relacje z ludźmi są dobre, ale miewasz problemy, jeśli chodzi o związki.

Modne obuwie

Lubisz chodzić na zakupy i znasz się na modzie. Możesz i chcesz zaspokajać zachcianki, które dają szczęście Tobie i bliskim. Jesteś osobą bardzo namiętną, przyjacielską i sympatyczną oraz zdarza Ci się być konserwatywnym.

Sportowe obuwie

Twardo stąpasz po ziemi i masz głowę na karku. Doskonale rozumiesz swoje emocje i oczekiwania wobec życia. Twoja stabilność pozwala na realizację swoich celów i mało kiedy zdarza Ci się odczuwać lęk.

Trampki

Posiadasz w sobie wiecznego nastolatka, który czasami daje o sobie znać. Uchodzisz za bardzo sympatyczną i miłą osobę, ale czasami unosisz się dumą i bywasz zbyt ostrożny.

Kowbojki

Jesteś bardzo praktyczną, rozsądną i mądrą osobą. Bywasz jednak podejrzliwy, egoistyczny i skryty. Zdarza się, że podchodzisz narcystycznie do świata.

Krzykliwe obuwie

Uwielbiasz znajdywać się w centrum uwagi. Zawsze ściągasz na siebie wzrok innych, a ich zainteresowanie Twoją osobą daje Ci przyjemne odczucie.

Eleganckie obuwie

Uwielbiasz swoje spokojne życie, mimo że czasem pojawiają się problemy. Spokojne nie znaczy nudne, a więc cenisz sobie różnorodność i zawsze starasz się poznawać nowe rzeczy.

Obuwie na platformie

Bardzo dobrze czujesz się w wirtualnym świecie. Jesteś na bieżąco z informacjami, które widzisz na portalach społecznościowych. Internet jest czymś, co sprawia Ci ogromną przyjemność.

Świecące obuwie

Uwielbiasz eleganckie rzeczy. Masz oko do szczegółów i zawsze zwrócisz na nie uwagę. Należysz do rozmownych osób, ale zawsze zachowujesz dystans i ostrożnie dzielisz się informacjami.

Szpilki

Zdarza Ci się narzekać i bywasz grymaśny, ale zawsze spełnisz swój wyznaczony cel. Jesteś osobą, która zwraca na siebie uwagę, a to dzięki ogromnej odwadze i pewności siebie.

Ewelina

true

Polecane