Dzięki temu trikowi zawsze trafisz na najlepszą zabawkę z KINDER NIESPODZIANKI!

Agnieszka

Newsy

27.03.2018 19:25

Dzięki temu trikowi zawsze trafisz na najlepszą zabawkę z KINDER NIESPODZIANKI!

Słodycze Kinder są jednymi z najbardziej uwielbianych przez dzieci, nastolatków i dorosłych. W przypadku dzieci największą popularnością cieszy się oczywiście Kinder Niespodzianka, ponieważ poza smakiem pysznej mlecznej czekolady maluchy mogą liczyć również na niespodziankę w środku.

Zdjęcie Dzięki temu trikowi zawsze trafisz na najlepszą zabawkę z KINDER NIESPODZIANKI! #1
fot. shutterstock

Aby jeszcze bardziej przyciągnąć uwagę dzieci, w Kinder Niespodziankach umieszcza się kolekcje figurek z popularnych bajek, które zawsze będą cieszyć się powodzeniem u maluchów. Kolekcje są różne, od figurek smerfów, po pingwiny z Madagaskaru. Jednak nie w każdym jajku znajdziemy taką zabawkę.

Większość nakładu zawiera jednak zabawkę mniej atrakcyjną, niezwiązaną z daną kolekcją. Kupując takie jajko dziecko prawdopodobnie będzie zawiedzione, znajdując w przekąsce puzzle, zamiast ulubionej postaci z filmu, czy bajki. Figurki kolekcjonerskie znajdują się tylko w wybranych sztukach.

Istnieje jednak pewien prosty sposób, dzięki któremu szybko dowiesz się, jaka zabawka znajduje się w jajku.

Zdjęcie Dzięki temu trikowi zawsze trafisz na najlepszą zabawkę z KINDER NIESPODZIANKI! #2
Źródło: https://www.dadubuzz.com/here-we-reveal-the-biggest-secret-of-kinder-surprise/

Na każdym opakowaniu jajka znajduje się nadruk z datą ważności, a zaraz obok niego kod DF lub DFB. Kod DF oznacza, że w jajku znajduje się figurka z aktualnej kolekcji. Ten drugi natomiast sugeruje, że w środku znajdziemy inną, niezwiązaną z kolekcją figurkę.