Jak zrobić selfieccino – kawa z selfie? NOWY HIT!

Agnieszka

Newsy

10.01.2018 9:54

Jak zrobić selfieccino – kawa z selfie? NOWY HIT!

Zwykłe selfie to już przestarzały trend. Do tej pory wszyscy, wszędzie fotografowali swoją twarz z tzw. rąsi. Praktycznie każdy ma wiele takich zdjęć na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Jednak każda moda przemija i zostaje zastępowana przez coś innego, jeszcze bardziej pokręconego. W tym przypadku pojawiło się selfieccino – selfie na kawie.

Zdjęcie Jak zrobić selfieccino – kawa z selfie? NOWY HIT! #1
Źródło: http://www.grubstreet.com/2017/12/london-cafe-makes-selfieccino-drink-with-customers-faces.html

Jak to działa?

Kawiarnia „Amanda” w Rotterdamie jako pierwsza zaczęła serwować nietypową kawę. Zamawiają kawę lub czekoladę wystarczy przesłać bariście za pomocą aplikacji swoje ulubione selfie. Zostanie ono przesłane do maszyny, która nadrukuje na piance nasze zdjęcie za pomocą pysznej posypki. W kawiarni „Amanda” za taką kawę zapłacimy 6,5 euro. Możemy ją również dostać w Londynie.

Zdjęcie Jak zrobić selfieccino – kawa z selfie? NOWY HIT! #2
Źródło: https://hourstv.com/selfieccino-london-cafe-selfie-obsession-coffee-art/

Kawiarnia The Tea Terrace w Londynie oferuje tak napój za 6 funtów. Do tej pory wydano już ponad 400 takich kaw, więc można stwierdzić, że szykuje nam się nowy trend.

Może wydawać się to śmieszne, jednak istnieje duża szansa na to, że to tylko kwestia czasu zanim selfieccino będzie można wypić w wielu różnych miastach w Polsce.