Kiedy syn Doroty Szelągowskiej pojawi się w “Na Wspólnej”? Wiemy, kogo zagra!


                    Kiedy syn Doroty Szelągowskiej pojawi się w “Na Wspólnej”? Wiemy, kogo zagra!
30Maj

Utalentowana Dorota Szelągowska ma ogromną ilość fanów w Polsce. Nic w tym dziwnego. To piękna, mądra kobieta, która zasłynęła swoim talentem. Co więcej, rzadko pojawia się na ściankach i nie gwiazdorzy, w porównaniu do innych celebrytów. Dobrą wiadomością dla jej fanów jest fakt, że jej syn niedługo pojawi się w popularnym serialu.

Syn Doroty Szelągowskiej, Antoni, ma 18 lat i od dawna interesuje się aktorstwem. Co ciekawe, jego mama początkowo nie była zadowolona z jego pasji. Zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że to wymagający i trudny zawód.

Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę (...)” - mówiła w serwisie Pomponik.

Antoni jednak postanowił podążać za swoimi marzeniami i już niedługo zobaczymy go w serialu “Na Wspólnej”.

Kogo zagra Antek?

Antoni wcieli się w postać Krisa, który jest kolegą Norberta (Michał Malinowski). Syn Doroty Szelągowskiej prawdopodobnie pojawi się w odcinku 2902, który zostanie wyemitowany już pod koniec czerwca.

Trzymamy kciuki za Antka. Być może udział w serialu będzie dla niego przepustką do aktorskiego świata.
następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja