Znana polska vlogerka GŁODZIŁA SIEBIE I DZIECKO, by wyzdrowieć? [VIDEO]

Znana polska vlogerka GŁODZIŁA SIEBIE I DZIECKO, by wyzdrowieć? [VIDEO]
23Kwi

“Aga in America” to znana youtuberka, która mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jej filmy przepełnione są informacjami na temat zdrowego stylu życia. Jednak niektóre z jej decyzji wzbudzają ogromne kontrowersje.

Zdjęcie Znana polska vlogerka GŁODZIŁA SIEBIE I DZIECKO, by wyzdrowieć. [VIDEO] #1

Głodówka

Aga ma 27 lat i jest młodą mamą. Z powodu choroby, jaka ją dotknęła, postanowiła przejść na głodówkę, która trwała 22 dni. Ponad 2 lata temu u vlogerki zdiagnozowano guza mózgu. Głodówka była jej sposobem na poradzenie sobie z chorobą.

“Zrobiłam to po to, by żyć. By być tu nie tylko dla siebie ale też dla mojej rodziny: dzieci i męża. Zrobiłam to bo wierzę, że to był dobry reset dla mojego ciała. Zmieniłam się. Zaczęłam myśleć w inny sposób. Pozbyłam się zbędnego balastu i wiele rzeczy widzę inaczej.” - tłumaczy swoją decyzję na jednym z filmów. (FILM na dole artykułu).

Głodówka, na jaką zdecydowała się Agnieszka wzbudziła spore kontrowersje. Jest ona w końcu osobą publiczną. Pod jej filmami można było znaleźć sporo nieprzychylnych komentarzy twierdzących, że dziewczyna niesamowicie sobie szkodzi. Wiele osób twierdziło, że głodówka to najgorszy sposób na pomoc organizmowi w pozbyciu się choroby.

Jednym z głównych zarzutów był fakt, że Aga promuje głodówkę jako rozwiązanie tak dużego problemu. Inni chorzy mogą przez to odstawić leki.

Płynęło do niej również wiele głosów wsparcia. Głodówka to nie lada wyzwanie i bardzo ciężkie zadanie. Czy pomaga? Z pewnością żaden lekarz w żadnym wypadku nie poleciłby 22-dniowej głodówki osobie chorej. Agnieszka jednak jest dorosłą osobą i sama o sobie decyduje.Głodówka dziecka

Jeszcze większe kontrowersje wywołał film o tytule “Głodówka zdrowotna półtorarocznego dziecka”. Aga opowiada w nim o tym, że głodówka zdrowotna konieczna była, ponieważ jej dziecko miało zapalenie ucha. Jak jednak sama wyjaśnia w opisie pod filmem (film na dole artykułu):

“Ja NIE GŁODZIŁAM April. Oferowałam jej jedzenie, którego nie chciała, więc nie wmuszałam w nią niczego na siłę. Jakby przyjęła ode mnie jedzenie to oczywiście nie zabrałabym jej. To była tylko i wyłącznie jej wola. Nie popieram zmuszania dzieci ani do jedzenia, ani do postu.

Pediatra April doskonale wiedziała co się działo i wiedziała też, że mała nic nie jadła. Również przyznała, że to normalne i przyznała nam rację, że skoro nie chce to żeby jej nie zmuszać.”

Co o tym sądzicie? Jest wiele osób, dla których zachowanie Agi in America jest niedopuszczalnie. Są też tacy, którzy wierzą, że głodówki są w stanie zmobilizować organizm do regeneracji. A jakie jest Wasze zdanie?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja