Gdy umarła, miała zaledwie 32 lata. Jej mąż umarł niedługo po niej...


                    Gdy umarła, miała zaledwie 32 lata. Jej mąż umarł niedługo po niej...
18Lis

Brittany Murphy zmarła już prawie 10 lat temu. Była docenianą i lubianą aktorką oraz piosenkarką. Świat pokochał ją za rolę w „8 mili” i „Przerwanej lekcji muzyki”. Jej śmierć jednak do dziś wzbudza spore kontrowersje.

Zdjęcie Gdy umarła, miała zaledwie 32 lata. Jej mąż umarł niedługo po niej... #1

Brittany zmarła w wieku zaledwie 32 lat. Swoją karierę zaczęła już w wieku 9 lat. Odnosiła spore sukcesy jak aktorka i nieco mniejsze jako wokalistka. Pomimo dużego talentu i popularności, Brittany nie potrafiła odnaleźć się w świecie show-businessu. Jak donosi wiele źródeł, dziewczyna miała problemy z narkotykami, nadużywała leków i cierpiała na anoreksję.

W 2007 roku Brittany wyszła za Simona Monjacka i wydawało się, że jej życie prywatne zaczyna się układać. Jednak swoich planów o założeniu rodziny para nigdy nie zrealizowała.

Dwa lata po ślubie, w 2009 roku aktorka zmarła. Została znaleziona przez swoją matkę. Brittany straciła przytomność pod prysznice, a świat szybko obeszły plotki o tym, że przyczyną śmierci aktorki może być otrucie. Okazuje się jednak, że przyczyną śmierci było zapalenie płuc, ostra anemia i przedawkowanie leków. Pomimo wyjaśnienia sprawy, ciekawość w wielu kręgach nie ucichła do dziś, a oficjalna przyczyna zgonu jest wciąż podważana. Obecnie sprawa znów jest poruszana, między innymi na łamach magazynu „The People”.

Zdjęcie Gdy umarła, miała zaledwie 32 lata. Jej mąż umarł niedługo po niej... #2

Zaledwie 5 miesięcy po jej śmierci odszedł również jej mąż. Przyczyną śmierci Monjacka były problemy z sercem.

Pomimo wątpliwości, nikt jeszcze nie podważył oficjalnej przyczyny śmierci żadnymi dowodami. Na Wikipedii aktorki można przeczytać, że przyczyną śmierci aktorki było:

Zmarła 20 grudnia 2009 roku z powodu rozległego zapalenia płuc i ostrej anemii w połączeniu z intoksykacją różnymi lekami. 23 maja 2010 roku zmarł jej mąż, Simon Monjack (bezpośrednią przyczyną jego zgonu było wstrzymanie akcji serca.)

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja