Torba z IKEA uratuje ci życie w dniu ślubu! Poznaj kilka genialnych trików

Torba z IKEA uratuje ci życie w dniu ślubu! Poznaj kilka genialnych trików
26Lip

Ślub już sam w sobie jest dość stresującym wydarzeniem. Większość par pragnie, aby wszystko, co zaplanowali, wyszło idealnie. Podczas przygotowań zapominamy jednak o szczegółach, które w dniu ślubu mogą okazać się naprawdę ważne. W tym artykule znajdziesz kilka trików, które sprawią, że w tym ważnym dniu unikniesz zbędnych problemów.

Torba z IKEA

Jednym z najczęstszych problemów panny młodej w dniu ślubu jest korzystanie z toalety. Obszerna sukna zdecydowanie utrudnia ten proces. Jednak istnieje pewien dość kontrowersyjny, ale skuteczny sposób na uniknięcie nieprzyjemności i ubrudzenia sukienki.

Zdjęcie Torba z IKEA uratuje ci życie w dniu ślubu! Poznaj kilka genialnych trików #1

Czego potrzebujesz?

  • Torba z IKEI lub inna duża torba
  • Nożyczki

W dnie torby wytnij dziurę, przez którą zmieszczą się twoje nogi. Kiedy będziesz skorzystać z toalety wejdź w dziurę w dnie torby i zaciągnij torbę aż do ramion. Dzięki temu sukienka zwinie się bezpiecznie do torby, dzięki czemu jej nie pobrudzisz i będzie ci o wiele wygodniej. W filmiku na dole znajdziesz dokładne wskazówki.

Torbę najlepiej trzymać w łazience, w miejscu gdzie odbywa się wesele. Nikt nawet się nie zorientuje, że właśnie w tym celu torba się tam znajduje.

Opadający biustonosz

Zdjęcie Torba z IKEA uratuje ci życie w dniu ślubu! Poznaj kilka genialnych trików #2

Jeśli masz biustonosz bez ramiączek, jednak nie trzyma się on na miejscu tak, jak powinien, możesz po prostu użyć ramiączka i owinąć go pod biustem.

Jak zaoszczędzić na torcieZdjęcie Torba z IKEA uratuje ci życie w dniu ślubu! Poznaj kilka genialnych trików #3

Wystarczy, że połączysz ze sobą kilka ciast. Kup okrągłe ciasta w kilku rozmiarach (od największego do najmniejszego) i ustaw je jeden na drugim. Możesz przy okazji zmienić nieco ich dekorację. W filmie na końcu artykułu znajdziesz dokładną instrukcję.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja