Dobierz idealny biustonosz w 3 krokach

Dobierz idealny biustonosz w 3 krokach

Wiele kobiet ma problem ze źle dobranym rozmiarem biustonosza. Większości z nas zdaje się, że doskonale znamy nasz rozmiar, jednak jeśli poszlibyśmy do pierwszej lepszej brafitterki szybko wyprowadziłaby nas z błędu. Okazuje się, że większość kobiety chodzi w źle dobranym biustonoszu – zbyt małym lub zbyt dużym. Zazwyczaj proporcje obwodu do miseczki również są nieprawidłowe. Jak więc dobrać idealny biustonosz do swoich kształtów?

#Obwód

Obwód biustonosza to najważniejszy element. Nie powinien być ani za ciasny, ani za luźny. Łatwo to sprawdzić – jeśli po zapięciu biustonosza nie jesteś w stanie włożyć pomiędzy ciało a obwód 2 palców, biustonosz jest zbyt ciasny. Jeśli jednak włożysz bez problemu 3 palce, wtedy okaże się zbyt luźny.

Zdjęcie Dobierz idealny biustonosz w 3 krokach #1
Źródło: http://queenplus.blogspot.com/2013/06/blog-post_26.html?m=0

#Ramiączka

Ramiączka powinny być dość grube. Nie mogą być zbyt krótkie, ponieważ będą się wżynać w ciało i robić odciski. Trik z palcami sprawdzi się również w tym przypadku. Wsuń jeden palec pod ramiączko – jeśli dasz radę to długość jest odpowiednia, jeśli zostaje jeszcze dużo luzu, to znaczy, że są one zbyt długie.

#Miseczki

Miseczki biustonosza powinny dokładnie przylegać do piersi. Fiszbiny powinny układać się w kierunku pach i nic z boku nie powinno wystawać. Jeśli piersi nierówno wystają z boku, od góry lub od dołu, to biustonosz jest zbyt mały. Jeśli jednak miseczka odstaje i jest w niej pusta przestrzeń, wybierz mniejszy rozmiar.

Zdjęcie Dobierz idealny biustonosz w 3 krokach #2
Źródło: http://topdrawerlingerie.com.au/choosing-size-colour-and-style/
Agnieszka

true

Polecane