7 sposób na loki bez użycia ciepła! [VIDEO]

7 sposób na loki bez użycia ciepła! [VIDEO]

#Na opaskę

Nałóż opaskę na głowę i pasmo po paśmie przeplataj przez opaskę. Możesz zabezpieczyć włosy wsuwkami i pozostawić na kilka godzin lub na całą noc.

#Kok

Za pomocą zwiniętej skarpetki lub wypełniacza do koka robimy tradycyjny kok. Należy go pozostawić na całą noc lub kilka godzin.

Zdjęcie 7 sposób na loki bez użycia ciepła! [VIDEO] #1

#Wsuwki

Rozczesujemy włosy i nawijamy odpowiedniej długości kosmyk na palce. Za pomocą wsuwki przymocowujemy go dokładnie głowy. Pozostawiamy na całą noc.

#Papiloty

Stara i sprawdzona metoda na piękne loki. Podziel włosy na partie i nawijaj kosmyki na papiloty. Możesz to zrobić na lekko zwilżonych włosach i wysuszyć nakręcone włosy suszarką.

#Na gazetę

Loki na gazetę robimy tak, jak na papiloty. Jeśli nie masz papilotów możesz użyć podzielonej na paski gazety i nakręcać na nią włosy.

#Kawałki materiału

W tej metodzie potrzebujemy kilka lub kilkanaście kawałków materiału takiej samej grubości i długości. Oddzielamy kosmyk włosów i nawijamy na materiał, a następnie związujemy lub spinamy wsuwkami.

#Na gumeczki

Dzielimy włosy na partie i z każdego kosmyka robimy małego koczka. Pozostawiamy na całą noc.

Włosy należy wcześniej umyć i nawilżyć. Dobrze, jeśli będą jeszcze delikatnie wilgotne zanim przystąpimy do wykonania którejkolwiek z tych metod. Można też użyć pianki utrwalającej, dzięki której loki będą trzymać się dłużej.

true

Polecane