Czym różnią się kremy BB, CC i DD?

Czym różnią się kremy BB, CC i DD?
30Mar

Kremy BB, CC i DD to dość nowe wynalazki. Ich cechą charakterystyczną jest wielofunkcyjność. Swoją popularność zawdzięczają połączeniu kilku produktów w jeden wygodny krem. Kremy te łączą w sobie funkcje kremu nawilżającego, kremu przeciwzmarszczkowego, korektora, podkładu, a nawet rozświetlacza. Czym się różnią?

Zdjęcie Czym różnią się kremy BB, CC i DD? #1

#Krem BB

Jest połączenie delikatnego podkładu i kremu nawilżającego. Jego zadaniem jest delikatne krycie, wyrównanie kolorytu a jednocześnie nawilżanie i pielęgnacja skóry. Skór BB pochodzi od nazwy Beauty Balm. Dobry krem BB ujednolica koloryt i nadaje cerze blasku. Nie jest jednak tak ciężki i widoczny na skórze jak tradycyjny podkład.

#Krem CC

Czyli Colour Control lub Colour Correct. Zadaniem tego kremu jest pielęgnacja skóry z jednoczesnym tuszowaniem niedoskonałości. Kremy CC łączą więc w sobie funkcję kremu nawilżającego i korektora. Zapewniają również ochronę przeciwsłoneczną i są łagodne dla cery.

#Krem DD

Kremy Dynamic Do-all, czyli kremy, które „robią wszystko”. Jest to najnowszy krem łączący właściwości pielęgnacyjne i lekko kryjące. Krem ten ma odmładzać skórę, doskonale nawilżać, działać przeciwzmarszczkowo, wyrównywać koloryt, nadawać skórze blasku i świeżości. Kremy DD przeznaczone są więc dla skóry dojrzałej.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ