Wiele osób podczas choroby nawet nie myśli o tym, żeby otworzyć okno w pokoju – bo przecież zaraz przewieje i będzie jeszcze gorzej. Nic bardziej mylnego. Podczas choroby należy co 3-4 godziny przewietrzyć pomieszczenie. Dzięki temu pozbędziemy się zarazków w powietrzu. Pamiętaj również o tym, że optymalna temperatura pomieszczenia podczas gdy chorujemy wynosi 22°C-23°C.
Pamiętaj o tym jeżeli dopadła Cię CHOROBA!
# choroba
# przeziębienie
# poradnik
# zdrowie
# trik
PAMIĘTAJ O TYM jeżeli poczujesz drapanie w gardle!
Krzysztof
08.02.2016
Pamiętaj o tym wychodząc na MRÓZ!
Krzysztof
06.12.2016
Jeżeli czujesz, że łapie Cię choroba to wykorzystaj ten sposób!
Krzysztof
31.12.2015
Pamiętaj o tym jeżeli ciągle jest Ci ZIMNO!
Krzysztof
06.12.2016
PAMIĘTAJ O TYM jeżeli czujesz ból!
Krzysztof
17.02.2016