W nowym roku Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa chce dokładnie sprawdzać pracę diagnostów. Dlaczego? Ponieważ jest bardzo wysoki procent pozytywnych badań. 98% pozytywnych badań na stacjach diagnostycznych przy średnim wieku auta 14 lat. Ministerstwo chce aby samochód podczas badań był fotografowany, a także aby po ukończonych badaniach miał naklejaną naklejkę na przedniej szybie, że jest dopuszczony do ruchu. Dodatkowo będzie wymagane wożenie przy sobie nowego zaświadczenia o dokonanym badaniu technicznym. Jeżeli spóźnimy się z badaniem technicznym to zapłacimy podwójnie. A cena ma wzrosnąć z 98 zł do 150 zł.
Szykują się zmiany dotyczące PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH POJAZDÓW!
# newsy
# samochód
# przepisy
# poradnik
# lifestyle
# trik
Następne inspiracje
ZMIANY W EGZAMINIE NA PRAWO JAZDY
Krzysztof
12.11.2016
Nowy zakres badań technicznych samochodów!
Agnieszka
30.06.2022
Nowe zasady przeglądu samochodów! Zmiany już od 1 czerwca
Agnieszka
23.05.2024
Zobacz TRIKI które wykorzystasz w swoim SAMOCHODZIE
Krzysztof
05.07.2017