Jeżeli przed wyjściem na mróz wypijasz np gorącą herbatę aby się rozgrzać to jest to duży błąd. Picie ciepłych napoi sprawia, że nasze naczynia krwionośne rozszerzają się więc gdy wyjdziemy na mróz to szybciej stracimy ciepło! Lepszym rozwiązaniem jest wypić przed wyjściem coś chłodniejszego.
Tego NIE WOLNO robić w CZASIE MROZÓW!
# trik
# lifestyle
# poradnik
# mróz
Następne inspiracje
Tego nie można zamrażać!
Krzysztof
02.12.2015
NIGDY tego nie rób podczas odchudzania!
Krzysztof
14.06.2016
Tego nie można zamrażać!
Piotr
16.06.2015
Nie rób tego z przetworami!
Piotr
18.07.2015
Pamiętaj aby nigdy tego nie robić podczas MROZÓW!
Krzysztof
08.11.2016