Dekoracje na Boże Narodzenie.

Karolina
Aranżacje
20.11.2016 19:49
Dekoracje na Boże Narodzenie.

Lubicie dekorować dom?

Jeśli tak, to sami wiecie, że każda okazja jest dobra: pora roku, impreza, ochota na zmiany, czasem wystarczy nowa zasłona :)Jednak najbardziej inspirujące jest przygotowanie do Świąt…Najważniejsze i najbardziej wyczekiwane Święta właśnie nadchodzą, dlatego dzisiaj parę słów o tym, jak przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia, by nie popełniać szaleństw tuż przed samymi świętami, choć niestety w tych szaleństwach jest duża dawka przyjemności.

Zdjęcie Dekoracje na Boże Narodzenie. #1Zaczynamy odliczanie…

O dekoracji świątecznej można by napisać: zawsze to samo - ale nie tak samo i to jest magia tych Świąt.

Jak przygotować się do tych magicznych chwil? Najlepiej wprowadzać nastrój powoli, systematycznie planując swoją wymarzoną dekorację domu, by w Święta domownicy i goście mogli poczuć zapach korzennych przypraw i pachnącej choinki. Nawet jeśli nie jesteście fanamiBożego Narodzenia, to i tak spróbujcie szaleństwa w dekorowaniu domu i to już od progu.Na drzwiach powieście piękny ozdobny wieniec i moc zapalonych światełek… to tak na wszelki wypadek, by Mikołaj łatwo odnalazł drogę do naszego domu.

Zdjęcie Dekoracje na Boże Narodzenie. #2Zdjęcie Dekoracje na Boże Narodzenie. #3Zdjęcie Dekoracje na Boże Narodzenie. #4Zdjęcie Dekoracje na Boże Narodzenie. #5Zdjęcie Dekoracje na Boże Narodzenie. #6Zdjęcie Dekoracje na Boże Narodzenie. #7Zdjęcie Dekoracje na Boże Narodzenie. #8Zdjęcie Dekoracje na Boże Narodzenie. #9

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną