Według zapowiedzi resortu w czwartym kwartale 2018 roku ma wejść w życie przepis nakazujący jazdę na suwak. Tzw jazda na suwak polega na tym, że kierowcy MUSZĄ jechać dwoma pasami równolegle do miejsca zwężenia, a następnie kierowca który jest z prawej strony puszcza tego po lewej. W takich miejscach ma pojawić się nowy znak drogowy nakazujący jazdę na suwak. Może w końcu skończy się stanie w korku na prawym pasie i "szeryfowanie" niektórych kierowców.
Zapowiada się koniec chamstwa na DROGACH?
# drogi
# newsy
# poradnik
# lifestyle
# trik
Zmień sposób w jaki parkujesz samochód i przestań skrobać szyby!
Krzysztof
07.12.2017
Szykują się zmiany dotyczące PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH POJAZDÓW!
Krzysztof
07.12.2016
Czy to koniec darmowych autostrad w Polsce?
Patrycja
19.04.2022
ZMIANY W EGZAMINIE NA PRAWO JAZDY
Krzysztof
12.11.2016