Jeżeli masz w domu dużo kwiatów to raz w tygodniu podlewaj je niegazowaną wodą mineralną. Dzięki temu dostarczysz roślinom bezcennych minerałów. Większość kwiatów wymaga gleby o odczynie zasadowym więc woda mineralna niegazowana będzie idealnym rozwiązaniem.
Pamiętaj o tym pielęgnując KWIATY!
# trik
# ogród
# poradnik
# podlewanie
# kwiaty doniczkowe
Pamiętaj o tym tworząc BUKIET.
Krzysztof
28.06.2016
Pamiętaj o tym przy zmianie DONICZKI!
Krzysztof
16.06.2016
ZADBAJ o drewniane doniczki!
Krzysztof
23.02.2016
WYKORZYSTAJ TO jeżeli masz kwiaty na balkonie!
Krzysztof
02.03.2016
CZYM WARTO PODLEWAĆ KWIATY?
Krzysztof
21.04.2016