Jeżeli gotowałaś któreś z warzyw korzeniowych np seler, buraki, ziemniaki czy marchew to możesz wykorzystać wodę po ich ugotowaniu do podlania roślin. Ostudź wywar i podlewaj nim rośliny maksymalnie dwa razy na tydzień. Dzięki temu dostarczysz roślinom niezbędnych związków mineralnych.
Wykorzystaj wodę po GOTOWANIU WARZYW!
# ogród
# poradnik
# rośliny
# podlewanie
# wywar
# trik
Jak wykorzystać wodę po ziemniakach?
Piotr
31.08.2015
Wykorzystaj wodę po ZIEMNIAKACH!
Krzysztof
20.06.2016
Wykorzystaj wodę po ogórkach!
Piotr
25.07.2015
Wykorzystaj wodę po ugotowaniu SZPINAKU!
Krzysztof
23.05.2016
Wykorzystaj wodę, w której gotowały się pory!
Krzysztof
17.11.2015