Wodę po ugotowanych ziemniakach możesz wykorzystać do rozrabiania ciasta! Oczywiście woda musi być przestudzona. Dzięki temu ciasto drożdżowe szybciej urośnie!
Wykorzystaj wodę po ZIEMNIAKACH!
# drożdże
# ciasto
# poradnik
# kuchnia
# trik
Następne inspiracje
Jak wykorzystać wodę po ziemniakach?
Piotr
31.08.2015
Wykorzystaj wodę po ogórkach!
Piotr
25.07.2015
Wykorzystaj wodę po GOTOWANIU WARZYW!
Krzysztof
26.08.2016
Jak wykorzystać wodę po makaronie? Już nigdy jej nie wylejesz!
Agnieszka
22.01.2020
Wykorzystaj to podczas gotowania ZIEMNIAKÓW!
Krzysztof
20.06.2016