Jeżeli chcesz się napić napoju z puszki za pomocą słomki to pamiętaj, aby słomkę wsadzić w otwór w zawleczce. Zawleczkę wystarczy przekręcić o 180° aby znajdowała się nad otworem w puszce. Dzięki temu słomka nie będzie wypychana do góry :)
Do czego wykorzystać ZAWLECZKĘ w puszce?
# cola
# rodzina
# poradnik
# puszka
# trik
Pamiętaj o tym OTWIERAJĄC puszkę z napojem gazowanym!
Krzysztof
11.05.2016
Wykorzystaj to do NOSZENIA ZAKUPÓW!
Krzysztof
03.08.2016
5 genialnych pomysłów na wykorzystanie zwykłych puszek!
Agnieszka
18.06.2017
Praktyczny pomysł na wykorzystanie pudełeczek po soczewkach!
Piotr
25.05.2015
Do czego można wykorzystać stare gazety?
Krzysztof
27.10.2015