Jeżeli często nie możesz domyć rąk po pracy w ogrodzie itp to teraz będziesz miała pod ręką świetną pastę! Wystarczy, że do miseczki wlejesz ok 100 ml płynu do mycia naczyń (najlepiej wybrać taki który jest bezpieczny dla skóry) i zaczniesz dodawać zwykłe trociny cały czas mieszając, aż powstanie gęsta papka. GOTOWE!
Zrób sobie świetną PASTĘ do mycia rąk!
# mycie rąk
# rodzina
# trik
# poradnik
ZRÓB SAMA balsam do rąk!
Krzysztof
28.01.2016
Jak wyczyścić brudne ręce?
Ewelina
18.08.2015
Świetne wykorzystanie pasty do zębów
Piotr
12.05.2015
Zrób sobie własny płyn do płukania ust!
Krzysztof
15.10.2015
ZRÓB TO jeżeli używasz pasty!
Krzysztof
21.01.2016