Zapisz sobie w kontaktach w telefonie skrót ICE (In Case of Emergency) i dopisz numer osoby, która zostanie poinformowana w razie gdyby coś Ci się stało. "W nagłym wypadku" bo to oznacza ten skrót sprawi, że ekipa ratowników będzie mogła zadzwonić do wskazanej osoby i dowiedzieć się np o Twoich chorobach czy jaką masz grupę krwi.
ZAPISZ SOBIE TO W TELEFONIE!
# bezpieczeństwo
# poradnik
# dom
# trik
PAMIĘTAJ O TYM DZWONIĄC NA NUMER ALARMOWY!
Krzysztof
25.04.2016
ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO!
Krzysztof
10.02.2016
PAMIĘTAJ O TYM!
Krzysztof
13.02.2016
UWAŻAJ na to rejestrując KARTĘ SIM!
Krzysztof
23.08.2016
PAMIĘTAJ o tym w zimie!
Krzysztof
09.02.2016