Jeżeli nie czujesz się zbyt dobrze na żołądku to połóż się. Tylko pamiętaj! Kładź się na lewym boku! W takiej pozycji żołądek jest niżej i kwasy żołądkowe nie będą się cofać do przełyku!
WYKORZYSTAJ TO JEŻELI MASZ NIESTRAWNOŚĆ!
# niestrawność
# żołądek i trawienie
# poradnik
# zdrowie
# trik
WYKORZYSTAJ TO JEŻELI BURCZY CI W BRZUCHU!
Krzysztof
21.04.2016
Jeżeli masz problemy z trawieniem...
Krzysztof
15.11.2015
Jeżeli doskwiera Ci nieżyt żołądka to musisz tego spróbować!
Krzysztof
07.01.2016
Jeżeli masz niestrawność i ból brzucha to zobacz czym możesz sobie pomóc!
Krzysztof
11.10.2015
WYKORZYSTAJ to jeżeli nie masz tłuczka!
Krzysztof
04.02.2016