Jeżeli uderzyłaś się mocno w paznokieć i obawiasz się, że ściemnieje – przyłóż do niego lód i uciskaj! Nie jest to może bezbolesne, ale działa!
ZRÓB TO jeżeli uderzyłaś się w paznokieć!
# pierwsza pomoc
# poradnik
# trik
# zdrowie
Wykorzystaj to jeżeli masz BOLĄCY paznokieć!
Krzysztof
29.05.2016
Sposób na wrastający paznokieć!
Piotr
21.06.2015
ZADBAJ O SKÓRKI WOKÓŁ PAZNOKCI!
Krzysztof
14.04.2016
Pozbądź się problemu wrastającego paznokcia
Ewelina
03.09.2016
PAMIĘTAJ O TYM jeżeli się skaleczysz!
Krzysztof
28.01.2016