Jeżeli piekłaś ciasto i zostało Ci trochę drożdży to nie wyrzucaj ich! Wystarczy owinąć je dokładnie w woreczek foliowy i wrzucić do zamrażarki! Dzięki temu możesz je wykorzystać w ciągu 2 tygodni.
Co zrobić z resztką DROŻDŻY?
# drożdże
# ciasta
# poradnik
# kuchnia
# trik
Jak wykorzystać stare drożdżówki?
Krzysztof
04.11.2015
Co zrobić z nieudanym wypiekiem?
Piotr
22.07.2015
Co zrobić gdy chleb spleśnieje?
Piotr
26.07.2015
Co zrobić z twardymi starymi BUŁKAMI?
Krzysztof
04.07.2016
Co zrobić z przypalonym ciastem?
Krzysztof
02.12.2015