Jeżeli nie wyszło Ci ciasto drożdżowe (opadło, zrobił się zakalec) pokrój je i wysusz w piekarniku a potem przemiel. Przynajmniej będziesz miała bułkę tartą, która zawsze się przyda.
Co zrobić z nieudanym wypiekiem?
# trik
# kuchnia
# poradnik
# ciasta
Co zrobić z przypalonym ciastem?
Krzysztof
02.12.2015
Co zrobić z przypalonym ciastem?
Piotr
08.06.2015
Co zrobić z resztką DROŻDŻY?
Krzysztof
19.01.2016
Co zrobić jeżeli przypaliłaś CIASTKA?
Krzysztof
11.10.2016
Co zrobić jeżeli PRZYPALISZ WIERZCH CIASTA?
Krzysztof
12.08.2016