Podczas przeziębienia nie należy spożywać ogórków, ponieważ zawierają one askorbinozę czyli enzym rozkładający witaminę C. Zażywając witaminę C i jedzenie ogórków sprawi, że niwelujemy działanie tej witaminy!
Pamiętaj, aby nie jeść tego podczas przeziębienia!
# ogórki
# przeziębienie
# poradnik
# zdrowie
# trik
Pamiętaj o tym jeżeli robisz KWAŚNE ZUPY!
Krzysztof
10.09.2016
Jakich warzyw należy UNIKAĆ podczas PRZEZIĘBIENIA?
Krzysztof
27.10.2016
Pamiętaj o tym przechowując marchew!
Piotr
20.07.2015
Nigdy tego nie rób podczas przygotowywania sałatek!
Krzysztof
07.01.2016
Pamiętaj o tym zanim ZAMROZISZ te warzywa!
Krzysztof
05.07.2016