Jeżeli woda z kranu leci ''krzywo" to prawdopodobnie jest zapchane sitko od perlatora. Odkręć je kluczem i oczyść. Jeżeli jest mocno zapchane i zniszczone to lepszym rozwiązaniem będzie wymiana na nowe. Pamiętaj żeby odkręcać przez jakiś ręcznik ponieważ możesz mocno porysować kluczem końcówkę wylewki.
Co zrobić jeżeli woda z kranu leci "krzywo" ?
# naprawa i remont
# naprawy
# poradnik
# kran
# trik
Zapchał Ci się ODPŁYW w zlewie? Nic prostszego!
Krzysztof
29.05.2016
Co zrobić jeżeli woda naleje Ci się do USZU?
Krzysztof
13.06.2016
Prosty sposób na uniknięcie rdzy na armaturze!
Piotr
22.06.2015
Jak zabezpieczyć kran przed ZACIEKAMI?
Krzysztof
12.10.2016