Szukasz dobrego fryzjera z pasją? Poznaj salony, gdzie znają się na włosach

Sponsorowany
Styl życia
19.09.2023 15:07
Szukasz dobrego fryzjera z pasją? Poznaj salony, gdzie znają się na włosach

Nie tak łatwo znaleźć bardzo dobrego fryzjera, ale gdy już takiego odnajdziesz – nie rezygnuj z jego usług! Poznaj salony, które tworzą ludzie z pasją do fryzjerstwa. Hairmate to zespoły wyszkolonych, kreatywnych fryzjerów, którzy nie ustępują w nabywaniu nowych umiejętności. Salony Hairmate zatrudniają prawdziwych włosowych freaków – z dyplomami z całego świata, dla których koloryzacja, awangardowe uczesania i naturalne loki to życiowa miłość. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Łódź, Wrocław - sprawdź, czy salon znajduje się w Twoim mieście? 

Salony fryzjerskie, w których fryzjerzy stale się kształcą

W zawodzie fryzjera niezwykle ważne są ciągłe kursy i szkolenia udoskonalające. Dobry fryzjer z Warszawy, Łodzi czy Wrocławia musi orientować się w najnowszych technikach koloryzacji, znać potrzeby różnych rodzajów włosów i wiedzieć, jak uzyskać modny efekt na włosach bez uszczerbku na ich kondycji. W salonach Hairmate możesz spotkać swój ideał fryzjera, który doradzi uczesanie, zastosuje produkty indywidualnie dopasowane do struktury pasm oraz zapewni dobrą atmosferę podczas Twojej wizyty.

Do jakiego fryzjera chodzi Young Leosia i Joanna Racewicz?

Warto wiedzieć, że z usług wyszkolonych profesjonalistów Hairmate korzystają też celebryci. W salonie Fryzjer Warszawa widziano Young Leosię czy Dziarmę – popularne reprezentantki młodego pokolenia. W portfolio warszawskiej placówki można podziwiać też efekty działań fryzjerskich na włosach dziennikarki Joanny Racewicz i aktorki Klaudii Halejcio. Warto wcześniej zarezerwować wizytę u fryzjera w Warszawie, bo na terminy zwykle trzeba poczekać.

Gdzie znajdują się salony Hairmate?

Na mapie Polski znajdziesz kilka lokalizacji salonów z ambitnymi fryzjerami – Wrocław, Warszawa, Łódź, Kraków i Gdańsk. Wejdź na przykład na Fryzjer Wrocław, by zarezerwować wizytę w salonie przy ulicy Sikorskiego i zapoznać się z cennikiem. W Warszawie jest aż pięć lokalizacji – Wilanów, Śródmieście/Powiśle, Mokotów, Żoliborz, Wola 19. Dzielnica, więc łatwo wybrać placówkę z dogodnym dla siebie dojazdem. W Krakowie salony fryzjerzy mają swoje miejscówki na Zabłociu i Wrocławskiej. W Gdańsku możesz skorzystać z usług na Leśmiana, a w Łodzi na słynnej ulicy Piotrkowskiej.

Czego jeszcze można spodziewać się po wizycie w Hairmate?

W dobrym salonie fryzjerskim można nie tylko skorzystać z usług fachowców, ale kupić też szampony, odżywki i kosmetyki do włosów opracowane przez specjalistów. Fryzjerzy doradzą dobranie idealnego środka do struktury i porowatości Twoim włosów. Dla profesjonalistów bardzo ważna jest komunikacja z klientem. Nie tylko pomogą Ci dobrać fryzurę do kształtu twarzy i kolorystykę do typu urody, ale też zapytają Cię o zdanie. W jakiej fryzurze czujesz się dobrze? Wolisz grzywkę na lewą czy prawą stronę, a może wcale? Może potrzebujesz pielęgnacji, która wzmocni naturalny skręt Twoich włosów albo chcesz wysłuchać o nowych metodach regeneracyjnych? Umów się do Hairmate, by doświadczyć wysoki poziom usług.

Jeśli potrzebujesz mistrzowskiego cięcia lub idealnie dobranego koloru – ten salon fryzjerski to coś dla Ciebie. Chcesz mieć jedynie podcięte końcówki? Dla fryzjerów, którzy umieją wysłuchać klienta pół centymetra to pół centymetra i ani milimetra więcej. W sieci salonów fryzjerskich Hairmate możesz liczyć na indywidualne podejście, wysokie umiejętności stylistów i kolorystów oraz profesjonalne doradztwo.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną