Nowe funkcje w aplikacji mojeIKP! Jakie zmiany czekają użytkowników?

Martyna
Newsy
01.09.2023 18:12
Nowe funkcje w aplikacji mojeIKP! Jakie zmiany czekają użytkowników?

W dzisiejszym świecie technologii coraz częściej to smartfony i aplikacje stają się naszymi towarzyszami w dbaniu o zdrowie. W aplikacji mojeIKP pojawiły się dwie nowe funkcje, które pomogą Ci jeszcze lepiej zadbać o siebie i swoich bliskich. 

Nowe funkcje 

MojeIKP to bezpłatna aplikacja mobilna wprowadzona przez rząd. Apka posiada dostęp do danych użytkownika zgromadzonych z Internetowego Konta Pacjenta. Jej popularność sprawiła, że władze postanowiły zadbać o ulepszenie aplikacji i wprowadziły dodatkowe funkcje. 

Jedną z nich jest licznik picia wody, który pomoże monitorować spożycie płynów i utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia. Aplikacja pozwala na obliczenie dziennego zapotrzebowania na wodę i śledzenie ilości wypitej wody w ciągu dnia. 

Co więcej, aplikacja podpowiada rodzaj napoju, który możesz wypić, aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie na wodę. Dzięki wykresom dziennym i tygodniowym, z łatwością sprawdzisz, czy osiągnąłeś swoje cele nawodnienia. Możesz także ustawić przypomnienia, aby nie zapominać o kolejnym napoju.  

Dodatkowe informacje 

W odpowiedzi na wprowadzenie przez rząd programu bezpłatnych leków dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz dla osób powyżej 65 roku życia w aplikacji znajdziemy pełną listę leków objętych tym programem.  

Wyszukiwanie leków jest proste i intuicyjne. Możesz przeglądać leki: 

  • według grupy wiekowej 
  • według grupy, dla których są przeznaczone 
  • według grupy leków lub alfabetycznie po nazwach leków 

To świetne narzędzie, które pomoże Ci śledzić dostępność leków dla swoich bliskich. 

Korzyści korzystania z aplikacji 

Aplikacja mojeIKP to nie tylko licznik picia wody i lista bezpłatnych leków. To kompleksowe narzędzie, które ułatwia funkcjonowanie w systemie ochrony zdrowia. Dzięki niej możesz przykładowo: 

  • Odbierać e-recepty 
  • Odebrać e-skierowania 
  • Kontrolować swoją dokumentację medyczną 
  • Skorzystać z wielu funkcji profilaktycznych 

Aplikację mojeIKP można pobrać bezpłatnie z Google Play lub App Store i zacząć dbać o swoje zdrowie w nowoczesny i wygodny sposób. Dzięki licznikowi picia wody i dostępowi do listy bezpłatnych leków, masz teraz jeszcze więcej narzędzi do pielęgnowania swojego zdrowia i zdrowia swoich najbliższych.  

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną