Mąż ma romans. Ja udaję, że o tym nie wiem.

Martyna
Związki
26.03.2023 20:27
Mąż ma romans. Ja udaję, że o tym nie wiem.

Pani Sylwia odkryła, że jej mąż ma kochankę. Zamiast porozmawiać z partnerem, zdecydowała się na rozmowę z przyjaciółką, a w konsekwencji postanowiła udawać, że nic o tym nie wie. Przedstawiamy historię zdrady. 

Odkrycie zdrady 

Pani Sylwia była szczęśliwą żoną w długoletnim związku. Para miała córkę, niestety natłok obowiązków spowodował, że kobieta wraz ze swoim mężem Adamem mijali się ze sobą. Mężczyzna zaczął coraz częściej przebywać w pracy i uciekał od domowej rutyny. Seks małżeński również stał się rzadkością.  

Adam zaczął dziwnie się zachowywać, przykładowo zaczął wychodzić z pomieszczenia, aby odebrać telefon. Następnie tłumaczył, że dzwonił ktoś z pracy, jednak robił się przy tym nerwowy. Co więcej, Adam zaczął manipulować Sylwią i mówić jej, że bez niego nic w życiu nie osiągnie. Pewnego razu wyjechał na delegację służbową.  

W tym czasie kobieta sięgnęła po laptop, w celu zapłacenia rachunków. Mężczyzna przed wyjazdem zapomniał wylogować się ze swojego komunikatora. Nagle wyskoczyło powiadomienie na laptopie świadczące o zdradzie męża. 

Udaje, że nic nie wiem 

Sylwia po odkryciu zdrady poczuła, jakby dostała pięścią w brzuch. Jej poczucie własnej wartości diametralnie spadło. Początkowo chciała ona zadzwonić do męża i wszystko mu wykrzyczeć przez słuchawkę telefonu, jednak najpierw zdecydowała się skonsultować ze swoją przyjaciółką Anią. Ania próbowała uspokoić kobietę i od razu do niej przyjechała. 

Adam miał romans od niemal pół roku. Sylwia była wstrząśnięta, tak bardzo chciała odejść od tego człowieka i zakończyć raz na zawsze fałsz w małżeństwie. Jednak nie miała ona pieniędzy, przebywała na urlopie wychowawczym. Co więcej, mieszkanie, w którym żyli należało do męża i nie miała do niego żadnych praw.  

Przyjaciółka Sylwii, od razu zrobiła screeny korespondecji Adama z jego kochanką. Ania zapewniała kobietę, że zrobi wszystko co w jej mocy, żeby jej pomóc. Sylwia bała się Adama, uważała, że mężczyzna będzie starał się odebrać jej dziecko. Dlatego musiała się dobrze przygotować na walkę o sprawiedliwość. 

Decyzja 

Sylwia postanowiła udawać, że nic nie wie o romansie swojego męża. Razem z Anią obmyśliły plan, według którego za 3 miesiące kobieta wróci do pracy, a następnie jej przyjaciółka Ania pożyczy jej pieniądze na początek, w celu wynajęcia mieszkania. Do tego czasu decyduje się ona na znoszenie upokorzenia w swoim małżeństwie. 

Czy decyzja Sylwii jest słuszna? 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną