Dlaczego warto być w związku z Lwem?

Martyna

Horoskopy

23.01.2023 17:37

Dlaczego warto być w związku z Lwem?

Zodiakalne Lwy urodziły się między 23 lipca a 22 sierpnia. Ich zachowanie podyktowane jest działaniem ognia. Te osoby cechuje silna osobowość, a za priorytet stawiają sobie dążenie do wyznaczonych celów. Jakie są Lwy w związku? 

Mężczyzna spod znaku Lwa 

Lwy potrafią być ogromnymi uwodzicielami. Lubią dominować i adorować swoją kobietę. Do jego najważniejszych cech należą: 

Pewność siebie 

Mężczyźni spod znaku Lwa nie potrafią ukrywać swoich uczuć. To urodzeni uwodziciele, którzy są świadomi swojego uroku osobistego. Nie lubią chować się w cieniu i często pokazują swoją dominacje.  

Czułość 

Lwy to niezwykle czuli partnerzy. W związku są bardzo zaangażowani i nie pozwoli by coś złego stało się jego kobiecie. Gdy naprawdę się zakocha to pozostanie wierny aż do śmierci. 

Dusza towarzystwa 

Uwielbiają być w centrum uwagi i chodzić na imprezy. Zdarza się im flirtować w social mediach. To urodzeni przywódcy obdarzeni zwierzęcym magnetyzmem.   

Hipokryta 

Lew nigdy nie przyzna się do błędu. Może wypominać potknięcia swojej partnerce, jednak swoich win nie widzi. Uważa, że zawsze ma rację i nie pozwoli ucierpieć swojej męskiej dumie.  

Kobieta spod znaku Lwa 

Kobiety Lwy to prawdziwe famme fatale. Są pewne siebie i znają swoją wartość. W związku potrzebują uwagi i nieustannego podziwu. Do najważniejszych cech należą: 

Duma 

Lwice są świadome swojej wartości. To nieustraszone królowe, które oczekują, uległości w związku. Rzadko przyznają się do popełnionych błędów.  

Poczucie humoru 

Panie spod znaku Lwa mają ogromne poczucie humoru. Nie znoszą nudy, chętnie imprezują. Cechuje je witalność i radość życia.  

Namiętność 

Kobieta lew to fantastyczna kochanka. Wie, czego chce i nie będzie bała się o tym mówić. Poza tym, że myśli o sobie, nie zapomina o partnerze i spełnia jego zachcianki i fantazje erotyczne. 

Ambicja 

Kobieta Lew stawia przede wszystkim na rozwój zarówno w pracy jak i w związku. Wspiera i motywuje do działania swojego partnera na każdym kroku. 

Odpowiednimi partnerami dla Lwów będą Strzelec i Baran.